Applūduši un slēgti četri valsts vietējo autoceļu posmi

LETA
Applūduši un slēgti četri valsts vietējo autoceļu posmi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Zemes ceļš atkusnī un lietavās uz Jenčiem Ķekavas novadā. Ilustratīvs attēls.
Zemes ceļš atkusnī un lietavās uz Jenčiem Ķekavas novadā. Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

Saistībā ar ūdens līmeņa paaugstināšanos, valsts ceļu tīklā ir applūduši un satiksmei slēgi četri vietējo autoceļu posmi, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Zemgalē slēgts autoceļa Valle-Sietiņi-Kurmene (V936) posms netālu no Mežmuižas (5,65. kilometrā) un autoceļa Iecava-Lambārte (V1047) posms divu kilometru garā posmā pie Lamžu purva (no 9,17. līdz 11,17. kilometram).

Savukārt Kurzemē slēgts autoceļa Ugāle-Zūru dzirnavas (V1345) posms pie Kalniņu kapiem (7,4. kilometrā) un autoceļa Ziras-Vēkas (V1350) posms pie Užavas upes (4,56. kilometrā).

Satiksme tiek organizēta pa apbraucamajiem ceļiem.

LVC reģionālās nodaļas seko līdzi situācijai par ūdens līmeņa celšanos upēs, apsekojot ceļus upju palienēs, lai izvērtētu situāciju un lemtu par turpmāko rīcību.

Daudzviet Latvijas teritorijā joprojām spēkā brīdinājumi par paaugstinātu ūdens līmeni upēs un ezeros, norāda LVC pārstāvji.

Par nokrišņu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem, kā arī citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem LVC aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos "Twitter" un "Facebook".

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu