Sv, 3.12.2023.

"Ikea" nepārdos Krievijā un Baltkrievijā ražotas preces un ziedos mantas Ukrainas bēgļiem

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču veikals "Ikea" pārtrauc Krievijā un Baltkrievijā ražotu preču tirdzniecību un ziedos mantas Ukrainas bēgļiem, informēja "Ikea" vadītājs Latvijā Pēteris Grīnbergs.

Uzņēmums sadarbojas ar vietējām organizācijām, lai sniegtu palīdzību bēgļiem un karā cietušajiem civiliedzīvotājiem.

"Jau nedēļas nogalē Lietuvas Sarkanais Krusts saņēma pirmo daļu no "Ikea" preču ziedojuma - mūsu ieguldījumu humanitārās palīdzības sniegšanā nelaimē nonākušajiem," norāda Grīnbergs.

"Ikea Latvija" ziedojusi vairākus tūkstošus spilvenu, segu, pledu un citu preču, kas ir nepieciešamas Ukrainas bēgļu uzņemšanai un palīdzības sniegšanai.

Uzņēmums arī uzrunājis kustību "Viegli palīdzēt", kura sadarbībā ar valsts pārvaldi un nevalstiskajām organizācijām nodrošina humāno palīdzību Ukrainai.

Grīnbergs apstiprina, ka uzņēmums ir pārtraucis Krievijā un Baltkrievijā ražotu preču tirdzniecību veikalos. "Esam identificējuši Krievijā un Baltkrievijā ražotās preces, un ar šodienu pārtrauksim šo preču tirdzniecību," informē vadītājs.

Jau vēstīts, ka Krievija ceturtdien, 24.februārī, iebruka Ukrainā. Lai atbalstītu Ukrainu un ukraiņus, vairāki Latvijas uzņēmumi veikuši gan finansiālus, gan preču un pakalpojumu ziedojumus.

"Ikea" franšīzes ņēmējs Latvijā ir "Paul Mason Properties", kura vienīgais īpašnieks ir Nīderlandes "FE Corporation B.V. Netherlands". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 5,42 miljoni eiro.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu