Ko sola zvaigznes? Nedēļas horoskops no 21. līdz 27. martam

FOTO: Pixabay

Uzzini, ko sola zvaigznes no 21. līdz 27. martam.

AUNS

Šis ir tavs laiks, jo tikko sācies astronomiskais pavasaris un atbilstoši astroloģijas teorijai Saulīte nonākusi Auna zodiaka zīmē. Tā aizsāk jaunu ciklu un ved aiz sevis pārējos. Atbilstoši tam arī tu rīkosies. Profesionālajā jomā iespējas parādīt spējas un talantus. Kāds varbūt satiks domubiedrus, lai realizētu trakas, bet vērtīgas un vēlāk peļņu nesošas idejas. Kāds atradīs sponsorus, kādam padomus un atbalstu sniegs draugi. Dažu brīdi gan prāts tāds nemierīgs: vai visu daru pareizi? Vai šīs ir mans ceļš? Galvenais – neko neuzsāc un lēmumus nepieņem steigā.

VĒRSIS

Daudz darba. Vērsis, kā jau krietnais darbarūķis, rosīsies galvu nepacēlis – tēlaini izsakoties: vaga gara, un arkls jāvelk. Taču tas tevi nebiedē, jo esi pieradis dūšīgi strādāt, lai pēc tam arī kārtīgi atpūstos. Labs laiks kontaktu veidošanai. Kāda lietišķa pazīšanās var pārvērsties draudzībā vai otrādi. Brīvdienās būsi kompānijas dvēsele – satikšanās ar draugiem dos gūzmu pozitīvu emociju. Ir taču pavasaris, kas sniedz vairāk optimisma. Kāds varbūt iesaistīsies labdarībā, lai palīdzētu tiem, kam tā optimisma šobrīd mazāk.

DVĪŅI

Nedēļa rosīga, bet ik pa brīdim domas kavēsies pie globālām tēmām. Daudz jautājumu par to, kāpēc notiek tā, kā notiek. Vērtē informāciju un mēģini izlobīt patiesības graudus. Svarīgās lietās labs palīgs būs intuīcija. Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un pateiks paldies par ierosmēm. Sekmīgi nokārtosi darīšanas bankās vai iestādēs, atrisināsi svarīgus lietišķos jautājumus. Darbā atzinība un kādam arī lieliskas iespējas izvirzīties karjerā vai biznesā. Nepaļaujies uz tiem, kas sola zelta kalnus. Pats visu zināsi labāk.

VĒZIS

Darbā nemierīgi. Kādas ieceres var izjukt no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ – kāds nepilda solīto, kāds pavirši izturas pret pienākumiem un galarezultātā tev jālabo kļūmes vai jāpieņem lēmumi. Lai arī kā iet, nedari neko steigā. Jautājumu risināšanu vēlams mazliet atlikt, lai vari mierīgi padomāt. Toties ir labs laiks mācībām, jaunas zināšanas palīdzēs darbā vai biznesā. Nedēļas nogalē svarīgas ģimenes lietas. Ja ir bērni, tad uzklausi un respektē viņu vēlmes un ieceres, atbalsti un palīdzi ar padomu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku saskaņa un stiprā pleca sajūta līdzās.

LAUVA

Tev tīk būt uzmanības centrā. Šajā nedēļā ir lieliskas iespējas paspīdēt ar zināšanām profesionālajā jomā, bet, ja esi vadītājs vai uzņēmējs, tad stiprināt autoritāti un pierādīt, ka esi līderis, kurš prot risināt problēmsituācijas un iedvesmot darbiniekus. Labs laiks, lai apgūtu ko jaunu un paplašinātu darbības lauku. Sekmēsies arī darīšanas ar iestādēm vai bankām. Brīvdienās pievērsies ģimenes lietām. Mīļie cilvēki tev ļoti svarīgi un kopā būšana rada daudz pozitīvu emociju. Kaut kas jāpadara mājas saimniecībā un tad jādodas dzīvē – uz pasākumu, amatnieku gadatirgu vai piknikā.

JAUNAVA

Jaunava pirmā birojā vai virtuālajā darba telpā – lai viss laikus, pēc plāna un akurāti. Darba devēji, biznesa vai darījumu partneri tevi ciena par precizitāti un atbildību pret darāmo. Pienākumu daudz, tāpēc ir vērts parunāt par atalgojumu vai peļņas sadali. Kā mēdz teikt: labs darbinieks vai kompanjons zelta vērtē. Līdztekus profesionāliem pienākumiem svarīga arī privātā dzīve. Pavasara vēsmas prātā un sirdī. Brīvajiem ļaudīm pēkšņi, negaidīti kaislību virpuļi. Pāriem – romantiskas noskaņas un vēlme baudīt jaukus, sirsnīgus brīžus divatā.

SVARI

Jābūt modram sadarbības jautājumos. Vai esi kopā ar īstajiem cilvēkiem? Vai mērķis vienots? Vai cits uz citu varat paļauties? Katru situāciju izvērtē un tad spēsi pieņemt pareizos lēmumus. Profesionālajā jomā būs labas idejas un jaunas ieceres. Ja uzreiz nevari realizēt, tad noglabā „ideju lādītē”. Vēlāk noderēs. Brīvajā laikā esi kopā ar mīļoto cilvēku. Svarīgi dalīties mīlestībā un nākotnes iecerēs. Tikpat svarīga arī mājas dzīve. Nedēļas nogalē vajadzētu parosīties savā saimniecībā – sarīkot uzkopšanas talku, palutināt savējos ar kulinārijas šedevriem un saviesīgu ballīti.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā nemierīga nedēļa. Darbs darbu dzen, jārisina vairāki jautājumi vienlaikus, izjūk kādi plāni vai norunas. Galvenais – saglabāt mieru. Bet to jau tu proti. Aizver aiz sevis kabineta durvis, vai darba virtuālajā telpā izslēdz tiešsaistes opciju. Mazliet jāpadomā un līdztekus plānam „A” radīsies arī plāns „B”. Tiksi ar visu galā. Bet dzīve jau nesastāv tikai no darba. Gaisā jūtams pavasaris, daba mostas, un kaut kur uzplaukuši pirmie sniegpulksteņi. Sirdī romantiskas jūtas un labs laiks privātās dzīves sakārtošanai. Brīvdienas paies mīļā un sirsnīgā gaisotnē.

STRĒLNIEKS

Daudz ideju saistībā ar peļņas iespējām. Raksti projektus, meklē labāk atalgotu darbu, pievērsies privātajam biznesam. Veiksme ir ar tevi. Kādam jaunas iespējas var pavērties saistībā ar ārzemju tēmu, kādam tiešsaistes kursos vai semināros iemācīties ko ļoti noderīgu. Jebkuras zināšanas būs bonuss tālākai darbībai. Nedēļas nogalē tīkama atpūta kopā ar savējiem. Mazliet paslinko, nesteidzīgi apdari mājas darbus un sarīko omulīgu pasākumu kopā ar tuviem cilvēkiem. Saviesīgās, intelektuālās sarunās laiks paies nemanot un būs tīkama pēcgarša un pozitīvas emocijas.

MEŽĀZIS

Prāts aizņemts ar domām par jauniem projektiem un peļņas palielināšanu. Radīsies labas idejas. Kāds izlems mainīt darbu vai darbības jomu, kāds pievērsties savam biznesam. Loģika un prasme rēķināt ir tava stiprā puse, bet galvenais – uzdrošināties. Mežāzim dažkārt grūti iešūpoties, grūti izkāpt no ierastās komforta zonas. Bet vajag! Ir tāda dīvaina sakritība: ja rodas laba ideja, tā it kā virmo gaisā. Un, skat’, kāds cits jau pasteidzies un izveidojis ko līdzīgu. Nenokavē īsto brīdi. Brīvajā laikā ļoti vēlamas kustīgas un aktivitātes. Nūjo, dodies garā pastaigā, notraus ziemas guļas putekļus divritenim.

ŪDENSVĪRS

Lieli plāni. Dažu brīdi sajūta, ka galva plīst no domu intensitātes. Tu esi ideju cilvēks ar spējām paskatīties un parēķināt vismaz vienu, ja ne divus vai pat trīs soļus uz priekšu. Ir labs laiks, lai liktu pamatus kādam jaunam projektam vai dzīvē kaut ko mainītu. Enerģijas daudz un arī draugi, kolēģi un ģimene atbalsta. Var gan pietrūkt kādu zināšanu, bet tā nav nelaime. Tiešsaistes kursu daudz un pastāv iespējas attālināti mācīties arī citās valstīs, ja tur atrodi to, kas tev nepieciešams. Nedēļas nogalē pirmajā vietā sirdslietas.

ZIVIS

Kad jārealizē vērtīga ideja, tad pasaule sadodas rokās, lai palīdzētu. Varbūt pārāk skaļi teikts, bet tiešām veiksme šonedēļ ir ar tevi, līdzās īstie cilvēki, domubiedri, atbalstītāji. Lielisks laiks prezentācijām un sponsoru meklējumiem. Ja strādā algotu darbu, tad kolektīvā baudīsi cieņu un tavs veikums tiks augstu novērtēts. Tikai raugies, lai tas atspoguļojas bankas kontā. Un daudz netērējies. It īpaši pirms brīvdienām, kad ļoti gribēsies palutināt savējos. Ir daudz variantu bez lieliem izdevumiem. Pagatavo ko gardu, aizbrauciet pie dabas, izejiet kopā pastaigā pa pilsētu.

Redaktors iesaka