Policija rosinājusi apsūdzēt četrus vīriešus par slepkavību 2019. gadā Ķekavas pagastā

LETA
Policija rosinājusi apsūdzēt četrus vīriešus par slepkavību 2019. gadā Ķekavas pagastā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valsts policijas automašīna. Ilustratīvs attēls.
Valsts policijas automašīna. Ilustratīvs attēls. Foto: LETA

Valsts policija (VP) rosinājusi apsūdzēt četrus vīriešus par cilvēka nošaušanu 2019. gadā Ķekavas pagastā, informē VP.

Naktī uz 2019.gada 2.decembri bezvēsts pazuda kāds 1986.gadā dzimis vīrietis. Policija nekavējoties sāka vīrieša meklēšanas pasākumus un notikušā izmeklēšanu.

Policijas rīcībā esošā informācija liecināja, ka, iespējams, viņš varētu būt noslepkavots. 2020.gada aprīļa beigās tika noskaidrotas iespējamās vainīgās personas - 1970., 1987., 1987. un 1980.gadā dzimuši vīrieši.

Trīs no viņiem tobrīd jau atradās ieslodzījumu vietās par citiem iepriekš izdarītiem noziegumiem, tāpēc policija aizturēja vienu no četrotnes, kurš tobrīd atradās uz brīvām kājām.

Visiem četriem tika piemēroti aizdomās turēto personu statusi. Aizdomās turētie jau iepriekš sodīti par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem - par noziegumiem pret personu veselību un narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

2020.gada 26.maijā policisti atrada noslepkavoto vīrieti meža masīvā Ķekavas pagastā. Bojāgājušajam tika konstatēta šauta brūce galvā un citi miesas bojājumi, kas nodarīti ar nazi.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka noziegums izdarīts atriebības nolūkā un aizdomās turētie pazinuši bojāgājušo.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu