Nav skaidrības par Merzļikina dalību nākamajā mačā

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Joprojām nav skaidrības par latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina dalību Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas "Blue Jackets" nākamajā spēlē.

Merzļikins laukumu atstāja trešā perioda septītajā minūtē muguras spazmu dēļ un viņu nomainīja Jonass Korpisalo. Tobrīd rezultāts bija 3:2 "Blue Jackets" labā.

Kā ziņo Ziemeļamerikas mediji, pirmdienas rīta ledus treniņā piedalījās Korpisalo un no Amerikas Hokeja līgas (AHL) izsauktais Žans Fransuā Berubē. "Blue Jackets" apskatnieks Džefs Svoboda tviterī raksta, ka Merzļikins guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu un viņa statuss tiks vērtēts dienu no dienas.

"Blue Jackets" otrdien (trešdien plkst.1 pēc Latvijas laika) viesosies pie latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētās Pitsburgas "Penguins".

Merzļikins šosezon 42 spēlēs svinējis 22 uzvaras, vidēji ielaidis 3,38 ripas un atvairījis 90,3% metienu.

"Blue Jackets" ar 67 punktiem 63 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē.