"Zemgale"/LLU uzvar "Liepāju" un sper soli OHL finālsērijas virzienā

Roberts Jekimovs (priekšplānā)
Roberts Jekimovs (priekšplānā) Foto: "Optibet" virslīgas mājas lapa

"Zemgale"/LLU komanda piektdien nonāca vienas uzvaras attālumā no "Optibet" hokeja līgas (OHL) finālsērijas.

Jelgavas hokejisti viesos ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) uzvarēja "Liepāju" un pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-1.

Spēle pirmā puse aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet otrā perioda otrajā pusē komandas apmainījās precīziem metieniem. Vispirms mača 35.minūtē ilgstošu liepājnieku saimniekošanu zonā ar precīzu metienu Ralfs Grīnbergs, kuram ripa veiksmīgi atlēca tiešu uz lāpstiņas. Četras minūtes vēlāk ātrā pretuzbrukumā līdzīgā epizodē vārtus guva Kristers Brauns - 1:1.

Trešā perioda vidū Roberts Jekimovs vairākumā izpildīja zibenīgu metienu un viesi pārņēma vadību. Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām netika ieskaitīti viesu vārti un "Liepājai" palika izredzes atspēlēties un panākt pagarinājumu.

Apmēram minūti vēlāk mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un diezgan ātri Klāvs Veinbergs raidīja ripu tukšos vārtos - 3:1 "Zemgale"/LLU labā.

Sērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēle notiks svētdien Jelgavā.

Otrā pusfināla sērijā starp "Mogo"/LSPA un "Olimp"/"Venta 2002" rezultāts ir neizšķirts 2-2.

Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.