S, 26.11.2022.

Naktī uz svētdienu vietām gaidāms putenis, nedaudz pierims vējš

LETA
Naktī uz svētdienu vietām gaidāms putenis, nedaudz pierims vējš
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Nadzeya Pakhomava/Shutterstock

Naktī uz svētdienu, 27. martu, vietām gaidāms putenis un sniega segas biezums Latvijā palielināsies par trim centimetriem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi.

Naktī no rietumiem pakāpeniski pastiprināsies augsta spiediena atzars, tādēļ rietumos debesis brīžiem skaidrosies, bet austrumos vēl gaidāms sniegs, putenis, vietām sniega segas biezums palielināsies par vienu līdz trim centimetriem. Atsevišķos posmos ceļi būs slideni.

Stiprais ziemeļrietumu vējš pakāpeniski pierims, tomēr lielā teritorijas daļā joprojām brāzmās saglabāsies 20-22 metrus sekundē (m/s), austrumos 15-18 m/s.

Teritorijā ieplūstot augstākam gaisam, termometra stabiņš noslīdēs līdz 0…-5 grādiem, jūras piekrastē 0…2 grādu atzīmei.

Dienā augsta spiediena atzara ietekmē debesīs būs gan mākoņi, gan saule, vakarā Vidzemi sasniegs jauna nokrišņu zona, kas nesīs sniegu.

Pūtīs mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, kas centrālajos rajonos vēl brāzmās saglabāsies līdz 15 m/s. Vakarā vējš iegriezīsies no dienvidrietumiem, dienvidiem.

Gaisa temperatūra nav gaidāma augstāka par 0…5 grādiem.

Rīgā naktī debesis būs pārsvarā mākoņainas, bet no rīta tās skaidrosies. Būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs mēreni stiprs ziemeļrietumu vējš, kas brāzmās saglabāsies līdz 20-22 m/s. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0...1 grādam.

Rīgā svētdiena paies bez nokrišņiem un saule mīsies ar mākoņiem. Pūtīs mērens ziemeļrietumu vējš, kas brāzmās saglabāsies līdz 15 m/s. Vakarā vējš iegriezīsies no dienvidrietumiem, dienvidiem. Maksimālā gaisa temperatūra būs 2…4 grādi.

Tēmas
Uz augšu