VIDEO ⟩ Porziņģis ar precīziem soda metieniem spēles galotnē sekmē "Wizards" uzvaru

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Pirmdien, 28. martā, uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā izcīnīja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" vienība.

"Wizards" izcīnīja trešo uzvaru pēdējos piecos mačos, bet "Warriors" piedzīvoja piekto zaudējumu sešu spēļu nogrieznī.

Porziņģis laukumā pavadīja 31 minūti, guva 23 punktus (5/15, 3p. 1/6, soda metieni 10/11), izcīnīja 9 atlēkušās bumbas, izpildīja 6 rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pārvēra vienu bumbu, pieļāva četras kļūdas un saņēma četras piezīmes.

Korijs Kisperts, kuram šī ir pirmā sezona NBA, guva 25 punktus (3p. 6/9), bet Kentaviuss Kaldvels-Poups pievienoja 22 punktus uzvarētāju labā.

"Warriors" sastāvā 26 punktus guva Džordans Pūls (3p. 1/10), 25 iemeta Klejs Tompsons (3p. 5/13), 23 pievienoja Endrū Viginss.

"Wizards" teicami uzbruka no tālās distances, trāpot 16 no 28 tālmetieniem, kamēr "Warriors" realizēja tikai 8 no 33 trīspunktu metieniem.

Mača gaitā "Wizards" iekrāja pat 18 punktu pārsvaru, savukārt "Warriors" ne reizi neieguva vadības grožus.

Ceturtajā ceturtdaļā Porziņģis izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, kā arī mača pēdējā pusotrā minūtē trāpīja 6 no 6 soda metieniem, sekmējot "Wizards" uzvaru.

"Wizards" ar 32 uzvarām un 42 zaudējumiem ieņem 12. vietu Austrumu konferencē, par piecām uzvarām atpaliekot no "play-in" zonas.

"Warriors" ar bilanci 48-27 ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferences turnīra tabulā.