Pk, 12.08.2022.

VIDEO ⟩ Smagā kravas automašīnas un vieglā spēkrata sadursmē bojā gājis cilvēks

Apollo.lv
Smagā kravas automašīnas un vieglā spēkrata sadursmē bojā gājis cilvēks
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Otrdien, 29. martā, vieglā spēkrata un kravas mašīnas sadursmē gājis bojā viens un cietuši vairāki cilvēki, vēsta raidījums "Degpunktā".

Tuvojoties Skultes ciematam, vienā no krustojumiem "Mercedes" kravas auto priekšā izbrauca vieglais "Nissan" spēkrats, kurā atradās četri vīrieši. Iespējams, vieglā spēkrata stūrētājs centās veikt kreiso pagriezienu un lielgabarīta šķērsli nepamanīja.

"Braukušas divas mašīnas, viena aiz otras. Es "nometu" ātrumu, no rīta ceļš bija slidens. Man mašīna viegli piekrauta, vien divas tonnas kravas. Es braucu kā pa ledu, jo ceļš slapjš. Apstāties tikpat grūti, kā būtu stāties uz apledojuša ceļa. Viena mašīna izlīda priekšā, es ātrumu nometu, bet "Nissan" bija viņam aizmugurē, varbūt viņi kopā braukuši. Viena mašīna paspēja aizbraukt. Es jau domāju, ka tā pirmā stāsies, es jau nebiju tālu no tās. Tā izlīda, un tai līdzi otrais "Nissan"," norādīja kravas automašīnas vadītājs Vids.

Divus aizmugurē sēdošos pasažierus faktiski saspieda spēkrata salonā, arī mašīnas bojājumi "Nissan" liecina, ka lielākais trieciens sadursmes brīdī bija spēkrata aizmugurējai virsbūves daļai.

Video: "Degpunktā" sižetā

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu