VIDEO ⟩ Trīs automašīnu sadursme uz Tallinas šosejas 12 stundas bloķē satiksmi

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

6. aprīļa naktī uz Tallinas šosejas kravas vilcējs slideno ceļu dēļ iestūrēja grāvī. 12 stundas negadījuma dēļ bija pilnībā bloķēta satiksme uz Tallinas šosejas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Lai palīdzētu kravas auto šoferim, negadījuma vietā piestāja mikroautobuss. Neilgi pēc tam melnais ledus uz šosejas grūtības sagādāja vēl kādam kravas auto vadītājam, un tajā pašā ceļa posmā viņš zaudēja kontroli pār spēkratu un uzslīdēja virsū gan mikroautobusam, gan jau grāvī esošajam kravas auto.

Tikai ap plkst.14 dienā kravas automašīnas varēja beidzot mēģināt apbraukt negadījumu. No ceļa bija izdevies novākt smago automašīnu, kas rīta pusē saslīdēja, nobloķējot ceļu, un ietriecās mikroautobusā un kravas vilcējā, kas veda citu vilcēju.

Saslīdējušās kravas automašīnas vadītājs stāsta: "Braucu, viss bija normāli. Burtiski no šejienes piekabe saslīdēja un ietriecāmies šajās mašīnās. Viss. Vienkārši nolidojām no ceļa un ietriecāmies tajā kravas mašīnā ar visu piekabi. Tā stāvēja ceļmalā. Melnais ledus bija. Pirms tam ceļš bija labs."

Mikroautobusa šoferim paveicās, ka tobrīd bija izkāpis no automašīnas, jo tās priekša triecienā ir pilnībā sadauzīta. Mediķi negadījuma vietā palīdzību sniedza trīs personām.

Vienam cietušajam konstatēta politrauma jeb vairāku ķermeņa daļu ievainojumi, un vidēji smagā stāvoklī, esot pie samaņas, viņš nogādāts ārstniecības iestādē, tāpat hospitalizācija bija nepieciešama vēl divām cietušajām personām. Viņu stāvoklis raksturojams kā apmierinošs. Visi trīs cietušie ir no smagajiem spēkratiem.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets 

Aktuālākās ziņas