Sešus mēnešus pēc kāzām šķiras skandalozais reperis Morgenšterns

Apollo.lv
Sešus mēnešus pēc kāzām šķiras skandalozais reperis Morgenšterns
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Skandalozā repera Morgenšterna un viņa mīļotās Dilāras laulība ilga vien sešus mēnešus. Dilāra sociālajos tīklos paskaidroja, ka pēc kāzām abu attiecībās iestājusies krīze. 

Vairākus mēnešus pāris mēģinājis glābt laulību, taču tas nav izdevies. Dilāra sociālajos tīklos sīkāk paskaidroja, kādēļ abu laulībai pienācis gals. 

"Sākās strīdi par sīkumiem. Tas viss ļoti saasināja situāciju, un mēs vienkārši nevarējām izturēt šo periodu. Reizēm mēs abi ienīdām mūsu māju, mūsu laulību un to, ko tā mums nodarījusi. Piespiedu pārcelšanās uz ārzemēm ļoti slikti ietekmēja visu situāciju. Iespējams, mūsu laulība varētu tikt izglābta, ja ļautu viens otram elpot.

Tad mēs nepieļautu kaudzi kļūdu, kuru dēļ diez vai varēsim sadzīvot. Mēs domājām, ka izolācija no pasaules varētu mūs vienot, bet izrādījās otrādi. Man ir ļoti grūti par to runāt, žēl, ka viss tā sanāca," atzina 22 gadus vecā Dilāra. 

Neskatoties uz visu, Dilāra ciena Morgenšternu un uzskata viņu par ģeniālu cilvēku. "Es nekad neesmu bijusi tik laimīga kā mūsu kāzu dienā. Es gribēju būt daļa no viņa ģimenes, būt viņa labākais draugs, bet es saprotu, ka tas vienkārši nav iespējams. Mēs nevaram tā turpināt. 

Es iemīlējos Ališerā, gribēju viņu apprecēt, bet beigās apprecēju... Morgenšternu.

Dažreiz man šķiet, ka Ališera vairs nav, un tas ļoti sāp. Lūdzu, novērtējiet savu mīļoto, jo satikt patiesu mīlestību ir tāda laime, kādu nepiedzīvo visi. Ja jums ir tāds cilvēks, jums par viņu jārūpējas no visa spēka," uzsver Dilāra. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu