Pasludināts Lemberga dēlam pastarpināti piederošā uzņēmuma maksātnespējas process

LETA
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pasludināts bijušā Ventspils mēra, pašreizējā Ventspils domes deputāta Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") dēlam Anrijam Lembergam pastarpināti piederošās SIA "LSF Trans" maksātnespējas process, liecina "Firmas.lv" informācija.

Anrijs Lembergs kopā ar tēvu ir apsūdzēts krimināllietā. Pirmās instances tiesa atzina viņu par vainīgu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā un atbalsta sniegšanā neatļautai dalībai mantiskos darījumos. Tostarp tiesa nolēma konfiscēt viņam piederošos 100% SIA "LSF Holdings" kapitāldaļu. Patlaban lieta tiek izskatīta apelācijas instancē.

Potenciāli konfiscējamais uzņēmums "LSF Holdings" ir vienīgais "LSF Trans" īpašnieks. Ar tiesas lēmumu Lembergam netieši piederošajām "LSF Trans" kapitāldaļām ir uzlikts arests, liecina "firmas.lv" informācija.

"LSF Trans" reģistrēta 2002.gadā, un tā pamatkapitāls ir 284 000 eiro. Uzņēmums kopš 2010.gada strādā bez apgrozījuma. Tā zaudējumi 2020.gadā bija 5960 eiro un 2019.gadā - 4130 eiro, savukārt 2018.gadā tas strādāja ar 5,78 miljonu eiro peļņu.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā aģentūra LETA noskaidroja, ka maksātnespējas pieteikumu iesniegusi pati kompānija "LSF Trans". Maksātnespejas procesa pasludināšanas pamats ir neizpildītas parādsaistības.

Maksātnespējas process pasludināts 13.aprīlī. Par uzņēmuma maksātnespējas administratoru 14.aprīlī iecelts Dzintars Poplavskis, un kreditoru pieteikšanās termiņš ir līdz 16.maijam.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu