Džonijs Deps stājas tiesas priekšā pret bijušo sievu: Man neļāva iet gulēt, kad vēlējos

Apollo.lv
Foto: Scanpix/ JIM WATSON / POOL/EPA

Otrdien, 19. aprīlī, aktieris Džonijs Deps (58) sniedza liecību tiesā pret apsūdzībām no bijušās sievas, aktrises Amberas Hērdas (35). Šobrīd abu starpā ir saspīlētas attiecības. Ambera cenšas pierādīt, ka attiecību laikā cietusi no vardarbības, kamēr Deps bijušo sievu apsūdz apmelošanā. 

Deps, sniedzot liecību, akcentēja, ka ir šokēts par bijušās sievas izteikumiem un tie neesot balstīti uz patiesiem notikumiem. 

"Es nekad neesmu sasniedzis punktu, kurā jebkādā veidā būtu fiziski ietekmējis Hērdas kundzi. Kā arī nekad mūžā neesmu sitis nevienai sievietei," zvērēja Deps. 

Deps ir tēvs meitai Lilijai Rouzai, kurai tagad ir 22 gadi, un dēlam Džekam, kuram tagad ir 20 gadi. Aktieris vēlas akcentēt, ka viņa dzīvē bērniem ir būtiska loma: "Tā kā es zinu, ka viņa nerunā patiesību, es izjūtu atbildību iestāties par sevi un maniem bērniem, kuriem tolaik bija 14 un 16 gadi."

Aktieris atzīst, ka viņa mērķis ir darīt zināmu patiesību un viņš cer, ka vairs netiks asociēts ar Amberas izteiktajām apsūdzībām. Deps uzskata, ka bijušās sievas rīcība būtiski ietekmējusi viņa reputāciju.

Nesenākajā tiesas sēdē tika publiskota arī Džonija Depa sarakste ar ārstu Deividu Kipero. Ziņā Deps sūdzējās par sievas uzvedību: "Viss! Es vairs nespēju. Pastāvīgi apvainojumi no ļauna un atriebīga cilvēka lūpām! Vai zini, kas ir sāpīgāks par viņas indīgajām un pazemojošajām ķildām? Viņas pretīgās, apzināti aizskarošās tirādes un sasodīti šokējošā izturēšanās pret vīrieti, kuru viņai vajadzēja mīlēt vairāk par visu." 

Deps turpināja saraksti: "Lūk kāda ir patiesība, draugs... Viņas apsēstība ar sevi pašu ir vissvarīgākā. Viņa ir tik ambicioza! Viņa ļoti vēlas gūt panākumus un slavu. Iespējams, tādēļ biju vajadzīgs es. Viņa manī radījusi pārliecību, ka esmu vecs un skumjš." 

Aktieris uzskata, ka attiecību sākumā bijušas pazīmes, kuras liecināja par Amberas patieso raksturu. Lai gan sākotnēji viņa bijusi mīloša, vēlāk viņš pamanījis aktrises vēlmi kontrolēt attiecību gaitu. "Kad viņa devās gulēt, es nevarēju pateikt, ka man tobrīd nenāk miegs. Tā vietā es vienkārši gulēju gultā un skatījos griestos. Ja vēlējos skatīties televizoru vai pavadīt laiku bez viņas, tas vienkārši nebija pieņemami," stāstīja Deps. "Toreiz tas viņā izraisīja neparastu reakciju. Nesapratu, kādēļ. Man neļāva iet gulēt, kad vēlējos. Tas sākās ar šādām lietām." 

Ir prognozējams, ka tiesvedība ilgs vairākas nedēļas. Situācijas izklāstam ir pieaicināti arī liecinieki - Īlons Masks un Džeimss Franko, kuri, iespējams, bijuši romantiskās attiecībās ar Hērdu, kamēr viņa bija precējusies ar Depu. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu