Sastrīdējās ar vīru un brauca pie drauga. Iecavas pagastā aiztur dzērājšoferi 3,46 promiļu reibumā

LETA
Sastrīdējās ar vīru un brauca pie drauga. Iecavas pagastā aiztur dzērājšoferi 3,46 promiļu reibumā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Kāda sieviete, sastrīdējusies ar vīru Ķekavā, centusies nonākt pie drauga Bauskā, sēžoties pie automašīnas stūres 3,46 promiļu lielā alkohola reibumā, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

16.aprīlī sieviete ar automašīnu "BMW 530" centās nokļūt no Ķekavas līdz Bauskai un tika aizturēta Bauskas novada Iecavas pagastā.

Sākotnēji Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes inspektors saņēma informāciju, ka automašīna "BMW 530" ir novietota stāvēšanai, daļēji aizšķērsojot maģistrālā autoceļa brauktuvi. Sieviete tobrīd skaidrojusi, ka viņa nolēmusi stundu transportlīdzeklī pagulēt.

Vēlāk aculiecinieki informēja, ka minētā automašīna sākusi kustību un vadītāja nespēj nostūrēt taisni, izraisot vairākas bīstamas situācijas, kā arī teju nobraucot no ceļa braucamās daļas, tāpēc Reģionālās pašvaldības policists pieņēma lēmumu automašīnu apturēt. Drīz notikuma vietā arī ieradās arī VP ekipāža.

Sarunā tika noskaidrots, ka sieviete sastrīdējusies ar vīru, tāpēc devusies uz Bausku pie drauga, bet iepriekšējā vakarā ar draudzeni savās mājās dzērusi brendiju.

Kalniņa informēja, ka policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu