Pk, 27.01.2023.

Ksenija Sobčaka par brangu naudas summu iegādājusies dzīvokli Dubaijā

Apollo.lv
Ksenija Sobčaka par brangu naudas summu iegādājusies dzīvokli Dubaijā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ksenija Sobčaka.
Ksenija Sobčaka. Foto: magicinfoto/Shutterstock

Televīzijas personība Ksenija Sobčaka (40) apstiprināja, ka pirms neilga laika iegādājusies īpašumu Dubaijā. 

Ksenija Sobčaka sociālajos tīklos stāstīja, ka patiešām iegādājusies īpašumu Dubaijā, taču viņa neplāno pārcelties uz šo valsti. Dzīvoklis Sobčakai izmaksājis 60 miljonus rubļu (750 000 eiro).

"Vai tas ir aizliegts? Cik man zināms, jebkurš Krievijas pilsonis šeit var viegli iegādāties nekustamos īpašumus. Cik atceros, Apvienotie Arābu Emirāti mums ir draudzīga valsts. Un es aicinu jūs ieguldīt nekustamajā īpašumā. Aptuveni 30 procenti no maniem kopējiem ienākumiem turpmāk tiks ieguldīti nekustamajā īpašumā, jo uzskatu, ka inflācijas laikā tas ļauj ietaupīt kādu daļu kapitāla.

Man nekad nav patikusi šī "plastmasas pasaule", bet no ekonomikas viedokļa tas ir ļoti izdevīgi. Nedomāju, ka es tur taisos dzīvot, tāpat kā Izraēlā, bet es aktīvi meklēju draudzīgas valstis investīcijām, kas ir diezgan normāla prakse visā pasaulē," viņa sacīja savā "Telegram" kanālā.

Atgādinām, ka  Izraēlas medijam "Haaretz" pietuvināts avots nesen ziņoja, ka Sobčaka, kuras vectēvs no mātes puses ir ebrejs, kopā ar savu piecgadīgo dēlu no iepriekšējās laulības ir saņēmuši Izraēlas pilsonību. Arī viņas dēla tēvs, krievu aktieris un režisors Maksims Vitorgans ir ebrejs.

Tiek uzskatīts, ka Sobčakas pašreizējais partneris, teātra režisors Konstantīns Bogomolovs pirms dažiem gadiem jau saņēmis Izraēlas pilsonību.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu