Uldriķa gūstos vārtus neieskaita, "Cambuur" cīnās neizšķirti

Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: cambuur.nl

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Leuvardenas "Cambuur" piektdien savā laukumā spēlēja neizšķirti Nīderlandes čempionāta mačā.

"Cambuur" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar "Waalwijk" vienību.

Uldriķis laukumā aizvadīja visu spēli. 49. minūtē viņš guva vārtus, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ. Savukārt 77. minūtē no soda laukuma robežas viņš raidīja bumbu tikai nedaudz garām kreisajam vārtu stabam.

Viesi vadībā izvirzījās 72. minūtē, kad bumbu savos vārtos ieraidīja mājinieku aizsargs Doke Šmits.

88. minūtē bumba vēlreiz pabija mājinieku vārtos, taču pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tika konstatēta aizmugure, un vārti netika ieskaitīti.

Izlīdzinājumu mājinieki panāca mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad Milans Šmits pēc stūra sitiena izspēles viesu soda laukumā uzlēca visaugstāk, ar galvu raidot bumbu vārtu labajā stūrī - 1:1,

"Cambuur" Nīderlandes virslīgā ar 35 punktiem 32 spēlēs ieņem 12. vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes "Eredivisie" čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad nāca uz maiņu un guva vārtus, bet kopumā viņš 16 spēlēs guvis sešus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs ir parakstījis līgumu uz divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.