Piespriež cietumsodu par privātmājas saimnieka aplaupīšanu un sašaušanu ar gumijas lodēm

LETA
Cietuma restes. Ilustratīvs attēls.
Cietuma restes. Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Kurzemes rajona tiesa piespriedusi cietumsodus trīs vīriešiem par privātmājas saimnieka aplaupīšanu un sašaušanu ar gumijas lodēm, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Lietā apsūdzēti trīs vīrieši par laupīšanu ievērojamā apmērā personu grupā un izmantojot šaujamieroci, kā arī par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu un nēsāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Tiesa katram apsūdzētajam par minēto noziegumu piesprieda brīvības atņemšanu uz laiku no septiņiem gadiem līdz astoņiem gadiem un pieciem mēnešiem. Vienlaikus vienam apsūdzētajam kā galīgais sods noteikta brīvības atņemšana uz 21 gadu, jo viņš citā krimināllietā pērn atzīts par vainīgu slepkavībā.

Apsūdzība liecina, ka vīrieši devās uz kādu privātmāju, kur brīdī, kad no mājas iznāca saimnieks, iešāva viņam ar divām gumijas lodēm no pašrocīgi izgatavotas medību bises. Pēc tam saimniekam sasējas rokas un kājas un aizlīmēja ar līmlenti muti.

Apsūdzētie no mājas un garāžas nolaupīja dažādas mantas, piemēram, motokrosa motociklu, divriteni, zāles trimmeri, televizoru un citas mantas par kopējo summu vairāk nekā 9054 eiro.

Spriedumu varēs pārsūdzēt Kurzemes apgabaltiesā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu