T, 30.11.2022.

Uz Ventspils šosejas būvdarbi notiks vēl divos posmos

LETA
Uz Ventspils šosejas būvdarbi notiks vēl divos posmos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ceļa remonts
Ceļa remonts Foto: Shutterstock

Uz Ventspils šosejas (A10) būvdarbi tiks sākti vēl divos posmos, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

No šīs nedēļas A10 posmā Ventspils novadā no Usmas ezera līdz tiltam pār Tirukšupi 3,1 kilometra posmā notiek seguma atjaunošana. Visā posmā, kā arī stāvlaukumā šosejas kreisajā pusē pie tilta veiks asfalta seguma izlīdzinošo frēzēšanu un ieklās jaunu šķembu mastikas asfalta dilumkārtu.

Savukārt no pirmdienas, 16.maija, sāks atjaunot segumu autoceļa A10 posmā Popes pagastā no Ūdensvada ceļa līdz krustojumam ar vietējo autoceļu Valdemārpils-Pope (V1411) 1,24 kilometru posmā. Šajā autoceļa posmā veiks profila labošanu un ieklās jaunu dilumkārtu, kā arī izbūvēs akustisko ribjoslu.

Tāpat turpinās būvdarbi Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi 11,44 kilometru posmā. Tur patlaban piecos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, bet satiksme pār Vēršupīti netālu no pagrieziena uz Ķemeriem tiek organizēta pa apbraucamo ceļu, tāpēc noteikts platuma ierobežojums 3,25 metri.

Būvdarbus seguma atjaunošanas posmos Ventspils novadā veic SIA "Saldus ceļinieks" par līgumcenu 565 313 eiro ar pievienotās vērtības nodokli, būvdarbi tiek finansēti no valsts budžeta līdzekļiem. Būvuzraudzību veic AS "Ceļuprojekts".

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu