DJ Rudd: "Citu zēnu" priekšnesumam nav pārmetams absolūti nekas

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: instagram/djrudd, Lauris Vīksne

Eirovīzijā Latviju pārstāvošās grupas "Citi zēni" priekšnesumam nav pārmetams absolūti nekas, sarunā ar aģentūru LETA norādīja mūzikas producents un dīdžejs Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Arī viņam nav skaidrs, kāpēc "Citi zēni" nekvalificējās Eirovīzijas finālam. Budze pieļāva, ka varbūt pietrūcis veiksmes. Mūzikas producenta ieskatā, mūziķi bija īsti ziķeri un arī viņu priekšnesums bija līmenī, tāpēc jo sarežģītāk ir pateikt, kas ir neveiksmes cēlonis.

Atgādinām, ka grupai "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad" otrdienas vakarā neizdevās iekļūt 66.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Jau rakstīts, ka šogad no pirmā pusfināla Latviju apsteidza un finālam kvalificējās Šveice, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Armēnija, Islande un Grieķija.

Grupa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad" tiesības pārstāvēt Latviju šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ieguva, uzvarot Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā "Supernova 2022".

Muzikālo apvienību veido vokālists Jānis Pētersons, vokālists un saksofonists Dagnis Roziņš, taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, ģitārists Krišjānis Ozols. Grupā bungas spēlē Toms Kagainis, bet basu - Roberts Memmēns.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu