Nevīžība vai stils? "Balenciaga" laiž klajā "netīro" apavu kolekciju

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: @asimusama_/Twitter/Balenciaga mājaslapa

Modes zīmols "Balenciaga" izlaidis apavu kolekciju ar nosaukumu "Paris Sneaker", kur daži pāri maksā pat gandrīz divus tūkstošus eiro. Pats zīmols jaunās kolekcijas neparastos apavus raksturo kā "ļoti novalkātus, apzīmētus un netīrus". Tikmēr sociālo tīklu lietotāji paspējuši jaunos apavus apspriest, vēsta "Business Insider".

Kolekcijā dārgākais apavu pāris maksā gandrīz 1800 eiro. Preces aprakstā rakstīts, ka apavi sastāv no "sabojātas kokvilnas un gumijas" un "viss audums ir saplēsts". Uz apaviem ir arī tumši pleķi un nospiedumi, virsū ir redzams zīmola nosaukums, kas atgādina ar marķieri veiktu uzrakstu. Šie apavi ir pieejami melnā un baltā krāsā. Zīmols apgalvo, ka tiks pārdoti tikai 100 pāri šo "īpaši sabojāto" apavu.

Kolekcijā ir arī pāris mazāk sabojātu apavu pāru, kas pieejami sarkanā, melnā un baltā krāsā par nedaudz vairāk kā 600 eiro. Atšķirībā no kolekcijas dārgākā pāra, tiem audumā nav iegriezumu un uz zolēm ir mazāk izteiktu traipu, taču tiem ir redzami nobrāzumi.

Paziņojumā presei "Balenciaga" sacīja, ka apavu nolietotais izskats liecina par to, ka tie ir "paredzēti valkāšanai visu mūžu". Apavi ir pieejami iepriekšējai pasūtīšanai.

Īpatnējā kolekcija sociālajos tīklos piesaista daudz uzmanības un kritikas. Viens "Twitter" lietotājs publicējis apavu attēlu un raksta: ""Balenciaga" izlaiž jaunu apavu pāri, un man šķiet, ka šobrīd viņi tikai izjoko cilvēkus."

""Balenciaga" šobrīd pārdod vecus "Converse" apavus par 1850 ASV dolāriem," raksta cits "Twitter" lietotājs.

""Balenciaga" noteikti ir sociāls eksperiments," raksta trešais "Twitter" lietotājs.

Modes namam nav sveši konflikti un apkārtējās sabiedrības izsmiekls. 2017. gadā uzņēmums laida klajā gandrīz 2000 eiro vērtu maisiņu, kas izskatā ļoti līdzinājās 99 centus vērtajai zilās krāsas "Ikea" iepirkumu somai.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu