"Lauku sētas" jaunajai sezonai tiek meklēta saimniecība un dalībnieki

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Kaplēt, ravēt, būvēt – "Lauku sētā" kā allaž darbu daudz! Iemīļotais šovs izsludina dalībnieku un saimniecību pieteikšanos jaunajai sezonai, kurā dalībniekiem būs iespēja pavadīt vasaru kārtīgā lauku sētā – iesvīst garās kartupeļu vagās, ieelpot žūstoša siena smaržu un baudīt lauku labumus. Ja tev ir saimniecība vai tavas rokas nebīstas darba un vēlies iepazīt lauku dzīvi, darbojoties saimniecībā no saules lēkta līdz pat rietam, piesakies!

Pieteikties aicināts ikviens, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un uz lauku dzīvi raugās ar prieku. Īpaši gaidīti dzīves pieredzes rūdītie, kam gadi nelauž kaulus un sirdī joprojām mīt piedzīvojumu gars.

""Lauku sētas" atlasē vēlētos redzēt azartiskus un pašpārliecinātus dalībniekus, kuri nebaidās darbā rokas sasmērēt un pēc darba arī kārtīgi atpūsties, kuriem patīk sacensības gars un kuri gatavi pierādīt sevi gan darbos, gan nedarbos. Tāpat kā iepriekšējās Lauku sētas sezonās, dalībnieku atlases galvenais mērķis – krāšņi, kolorīti, mutīgi, izdarīgi, saimnieciski, strādīgi un izdomas bagāti dalībnieki, kuri nav ar pliku roku ņemami un pats galvenais – ar uzvaras sparu," apgalvo šova producente Indra Miziša.

Tāpat šovam tiek meklēta arī saimniecība, kurās darbu netrūkst un jāveic visdažādākie uzdevumi – jāravē vagas, jākopj lopiņi, jāvāc siens un daudz kas cits. Vēlamai saimniecības sastāvdaļai ir jābūt arī atpūtas iespējām – ja ir pirts, sporta laukums vai dīķis, čaklie "Lauku sētas" dalībnieki pēc garas dienas varēs atvilkt elpu un kārtīgi atpūsties pirms jauna darba cēliena. Piesaki savu saimniecību un "Lauku sētas" rosīgie dalībnieki ar vadītāju Jāni Rāznu priekšgalā, iespējams, būs klāt.

Ja esi gatavs vasaras lustēm lauku sētas stilā, kā arī govij pie astes pastāvēt, pa kādai biešu vagai izravēt un izbaudīt košu vasaru pārējo "Lauku sētas" dalībnieku kompānijā, tad "Lauku sētas" 9. sezona tevi jau gaida. Ja tev pieder saimniecība, kurā noderētu palīdzīgas rokas – piesakies! Šova filmēšana norisināsies jūlijā, bet pie skatītājiem šovs nonāks augustā. Pieteikuma anketu meklē šeit!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu