Mēdz aizmirst pat par personīgo higiēnu: netīrīgākās Zodiaka zīmes

FOTO: G-Stock Studio/Shutterstock.com

Šie cilvēki nepamana, ja mājas kaktos krājas putekļu kārta vai izlietnē nedēļu stāv netīri trauki. Dažādas darīšanas vai vienkārši slinkums stāv šo zīmju ceļā. Uzzini, vai tavu paziņu vidū ir kāds, kuru var dēvēt par sušķi!

Zivis

Zivīm patīk atlikt uzkopšanu uz vēlāku laiku. Kādēļ tērēt tik daudz enerģijas, ja telpas atkal kļūs netīras? Ir miljoniem citu lietu, kuras Zivis izvēlētos darīt labprātāk nekā uzkopt māju. Šī horoskopa zīme arī nerūpējas par sevi. Viņi, protams, katru dienu iet dušā un tīra zobus, bet, ja kreklam iztrūkusi poga, tad viņi nesteigsies to piešūt klāt vai pārvilkt citu kreklu. Ja krekla priekšpuse ir netīra - Zivis vienkārši pārvilks kreklu otrādi.

Strēlnieks

Strēlnieki sevi uzskata par diezgan tīrīgiem, tāpēc viņi ir ļoti izbrīnīti, kad pamana savā istabā nekārtību. Šī zīme māju pāris minūtēs spēj pārvērst tādā stāvoklī, it kā tai būtu cauri izdrāzies viesulis. Viņus garlaiko mājas darbi, tādēļ trauku mazgāšana vai atkritumu iznešana šķiet kaitinoša. Strēlniekiem patīk labi izskatīties. Dažkārt viņi uzvelk tīras drēbes, taču nepadomā par to, ka vajadzētu ieiet dušā vai izmantot dezodorantu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nodarbojas ar uzkopšanu, ja viņā ieplūst enerģija vai parādās spēcīga motivācija. Diemžēl enerģija neparādās tik bieži, lai mājās vienmēr būtu tīrība. Ūdensvīri cenšas ikdienā neko nesasmērēt, tāpēc viņi nesaprot, kā lietas var kļūt netīras. Viņi īsti arī nerūpējas par sevi: ja Ūdensvīrs kaut ko aizrautīgi dara, viņš pilnībā aizmirst par personīgo higiēnu. Apkārtējā vide viņu dzīvē ieņem svarīgu vietu, tāpēc šīs zīmes pārstāvji rūpējas par mežu un pludmaļu tīrību.

Vērsis

Cilvēki, kuri ir dzimuši šajā zīmē, novērtē kārtību mājā. Viņiem patīk, ja visapkārt ir tīrība, kārtība un mājīgums. Bet, ja jāzvēlas starp uzkopšanu un citiem darbiem, Vērši izvēlēsies otro variantu. "Uzkopšana var arī pagaidīt," tā domā šīs zīmes pārstāvji. Sev viņi velta pietiekami daudz laika: viņiem patīk iet vannā vai dušā. Vērša vannasistabā varēsiet atrast neticami daudz skrubju, dažādu eļļu, sejas masku un šampūnu. Ja jūsu mīļākais spa salons ir slēgts - dodieties ciemos pie Vērša.

Lauva

Lauvas ir nevīžīgas, jo viņām vienkārši ir daudz citu darbu, ko darīt. Ja Lauvas vēlas tīru māju, tad atliek divi varianti - naktī mazāk gulēt, lai paspētu visu sakārtot, vai arī jāvēršas pēc palīdzības pie uzkopšanas dienesta. Lauvas sev velta daudz vairāk laika – jūs nekad nesastapsiet šo zīmi netīrā kreklā vai caurās zeķēs. Lauvas regulāri iet dušā, mazgā matus, kā arī mazgā un gludina drēbes.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka