Ukrainas izlūkdienests: Putins ir smagi saslimis ar vēzi. Krievijā jau sācies apvērsums

Kara noziedznieks Vladimirs Putins.

FOTO: AFP/SCANPIX

Krievijas uzsāktais karš Ukrainā augustā sasniegs lūzuma punktu un beigsies gada beigās, norāda Ukrainas izlūkdienesta vadītājs Kirils Budanovs. Kremļa saimnieks ir smagi saslimis ar vēzi, un Krievijā jau notiek apvērsums, ziņo Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN.

Izlūkdienesta vadītājs norāda, ka Krievijā jau notiek apvērsums kara noziedznieka Vladimira Putina gāšanai. Pēc viņa teiktā intervijā telekanālam "Sky News", Kremļa vadītājs ir smagi slims ar vēzi.

"Lūzuma punkts būs augusta otrajā pusē. Līdz gada beigām lielākā daļa aktīvās karadarbības tiks pabeigta. Mēs atjaunosim Ukrainas varu visās mūsu zaudētajās teritorijās, tostarp Donbasā un Krimā," norāda Budanovs.

Krievijas taktika nav mainījusies, neskatoties uz tās virzību uz austrumiem, norāda izlūkdienesta vadītājs. Krievija cieš milzīgus zaudējumus.

Budanovu nepārsteidz Krievijas neveiksmes karā: "Mēs zinām visu par mūsu ienaidnieku. Mēs zinām viņu plānus gandrīz tajā brīdī, kad tos veido."

Izlūkdienesta vadītājs norāda, ka Eiropa Krieviju redz kā lielu draudu un baidās no Maskavas agresijas: "Mēs esam karojuši ar Krieviju astoņus gadus.

Varam teikt, ka šis plaši reklamētais Krievijas spēks un vara ir mīts. Krievija nav tik spēcīga. Tas ir cilvēku bars ar ieročiem."

Kā agrāk rakstīja UNIAN, ir izskanējušas runas par Putina saslimšanu ar vairogdziedzera vēzi. Arī starptautiskās grupas "Bellingcat" izmeklētājs Kristo Grozevs intervijā Ukrainas žurnālistam Dmitrijam Gordonam sacīja, ka Putinam ir nopietna onkoloģiska slimība.

Žurnālists piebilda, ka "Bellingcat" rīcībā nav ticamu datu par to, taču grupa šādu informāciju saņēmusi no Putinam pietuvinātiem uzņēmējiem.

"Bez datiem es to nevaru apgalvot, taču mēs zinām, ka tā apgalvo viņam ļoti tuvi oligarhi," sacīja Grozevs.

Pēdējā laikā arvien vairāk parādās ziņas par kara noziedznieka gaidāmo operāciju un viņa pēcteci. Kā izdevies noskaidrot žurnālistiem, Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs uz laiku var nomainīt Putinu.

Aktuālākās ziņas