Kariņš ir gatavs virzīt Ilzi Indriksoni ekonomikas ministres amatā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš

FOTO: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir gatavs virzīt Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāri Ilzi Indriksoni (NA) ekonomikas ministres amatā apstiprināšanai Saeimā, informēja premjera birojā.

Kariņš un Indriksone ceturtdien tikušies, lai pārrunātu svarīgākos darbus nozarē un galvenās prioritātes Ekonomikas ministrijā.

Reizē Ministru prezidents arī aicina "Attīstībai/Par!" izvirzīt kandidātu uz iekšlietu ministra amatu, lai pēc iespējas ātrāk valdība varētu strādāt pilnā sastāvā.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā valdošajā koalīcijā ietilpstošā Nacionālā apvienība (NA) pieprasīja nu jau bijušās iekšlietu ministres Marijas Golubevas (AP) demisiju saistībā ar policijas darbu Uzvaras parkā nedēļas sākumā. NA draudēja, ka gadījumā, ja Golubeva paliks amatā, NA ministri pametīs valdību.

Golubeva šonedēļ paziņoja, ka ir zaudējusi premjera uzticību, tāpēc pati atkāpjas no amata. Savukārt Ministru prezidents Kariņš NA veiktā "šantāžas mēģinājuma" dēļ pieprasīja amatu atstāt arī ekonomikas ministram Vitenbergam.

Aktuālākās ziņas