S, 26.11.2022.

Latvijas izlases menedžeris Kalvītis: Bļugers vienmēr būs laipni gaidīts izlasē

Latvijas izlases menedžeris Kalvītis: Bļugers vienmēr būs laipni gaidīts izlasē
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Teodors Bļugers
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Teodors Bļugers Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokejistam Teodoram Bļugeram nebija viegli šogad atteikt valstsvienībai, sarunā ar žurnālistiem stāstīja Latvijas izlases menedžeris Rūdolfs Kalvītis.

Trešdien pēc ilgstošām pārrunām starp Bļugeru un izlasi tapa skaidrs, ka šogad Latvijas valstsvienībai palīgā nedosies Pitsburgas "Penguins" rindās spēlējošais hokejists.

"Ar Teodoru sazinājāmies vairākkārt. Protams, pēc zaudējuma septītajā spēlē sajūtas ir diezgan smagas, devu viņam nedaudz laiku padomāt," sazināšanos ar Teodoru Bļugeru ieskicēja Kalvītis.

"Beigās Tedis nonāca pie lēmuma, ka šogad nepievienosies Latvijas valstsvienībai, bet, kā jau teicu, viņš vienmēr būs laipni gaidīts izlasē."

Precīzus atteikuma iemeslus Kalvītis neatklāja, norādot, ka tas paliek paša hokejista ziņā. "Par iemesliem jāprasa viņam pašam. Septītajā spēlē zaudēt nav viegli, un, ja ir kādas mikrotraumas, to viņš pats var pastāstīt," viņš piebilda.

Menedžeris norādīja, ka kontakts ar hokejistu saistībā ar pievienošanos izlasei tika uzturēts jau kopš Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajiem mačiem.

"Zvans bija, sākot ar "play-off" pirmo raundu. Pirmā doma bija parunāt ar viņu par izlasi kopumā, vai viņš plāno palīdzēt, un viņš teica, ka labprāt, jo viņš nekad nav atteicis izlasei. Pēc zaudējuma es viņam uzreiz nezvanīju, bet uzrakstīju, lai viņš atzvana, un tā arī notika. Tad katru dienu sazvanījāmies un beigās nonācām pie lēmuma. Tā nebija īsa saruna, tā bija ļoti gara. Katrā ziņā viņam nebija viegli pateikt nē," atklāja Kalvītis. "Personīgi likās, ka vienā brīdī viņš jau piekritīs, ka ir pierunāts, bet kā ir, tā ir."

Foto: Latvijas hokeja izlases treniņš Tamperē

Menedžeris arī norādīja, ka viņš vairāk centies Bļugeram likt saprast, cik svarīgs viņš būtu izlasei, un hokejists pats to ļoti labi sapratis, taču viņam ir jādomā arī par sevi un savu ķermeni.

Šovakar plkst.20.20 Latvija stāsies pretī Čehijai. Piektdien Latvija cīnīsies ar Austriju, svētdien latvieši pirmo reizi pasaules čempionātā spēlēs pret Lielbritānijas hokejistiem, bet grupu turnīru noslēgs otrdien ar maču pret Zviedriju.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu