O, 31.01.2023.

FOTO ⟩ "Cena pēc pieprasījuma." Iespējams iegādāties Kargina ģimenei piederošo "Villa Adlera" Bulduros

LETA
"Cena pēc pieprasījuma." Iespējams iegādāties Kargina ģimenei piederošo "Villa Adlera" Bulduros
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Villa Adlera" Bulduros
"Villa Adlera" Bulduros Foto: Evija Trifanova/LETA

AS "Parex banka" īpašnieka Valērija Kargina ģimenei piederošā "Villa Adlera" Bulduros, Jūrmalā, izlikta pārdošanā. Nekustamā īpašuma kompānijas "Sotheby's International Realty" mājaslapā ievietots pārdošanas sludinājums, kurā cena norādīta "pēc pieprasījuma".

Sludinājumā teikts, ka pašreizējais villas īpašnieks zemi ieguvis 1996. gadā valsts organizētā izsolē, bet 1997. gadā savrupmājas projektēšanai un būvniecībai nolīgts britu arhitektu birojs "The Syntax Group".

Foto: "Villa Adlera" Bulduros

Sludinājumā teikts, ka villas pirmajā stāvā ir trīs guļamistabas, birojs, virtuve un ēdamzāle, kā arī 500 kvadrātmetru SPA komplekss, kurā ietilpst peldbaseins, masāžas telpa, džakuzi, somu un krievu pirtis, hamam pirts un ūdenskritums. Otrajā stāvā atrodas galvenā guļamistaba un viena papildu guļamistaba, kā arī viesistaba atpūtas vajadzībām.

Zemesgrāmatas informācija liecina, ka īpašums pieder Valērija Kargina dēlam Remam Karginam. Pirms tam īpašnieks bija SIA "Adlera", kuras vienīgais īpašnieks ir Rems Kargins.

Saskaņā ar zemesgrāmatas informāciju īpašums sastāv no "polifunkcionālas sabiedriskās ēkas", "japāņu paviljona", "tehniskā aprīkojuma ēkas" un trim atbalstmūriem.

Arhīvs liecina, ka "Villa Adlera" mēģināts pārdot arī 2012. gadā, bet pircējs nav atradies. 2008. gadā eksperti laikrakstam "Dienas Bizness" villas vērtību lēsa ap 50 miljoniem eiro, nodēvējot to par dārgāko privātmāju kompleksu Latvijā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu