Līp klāt kā magnēts! Sešas Zodiaka zīmes, kuras piesaista naudu

FOTO: Tomas Urbelionis/Shutterstock.com

Ir Zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem ir ļoti paveicies kādā noteiktā dzīves jomā. Kādam veiksme nemitīgi smaida attiecību un mīlestības jomā, citam – finansēs. Astrologi atklāj, kuras Zodiaka zīmes ir veiksmīgākās karjeras un materiālās labklājības ziņā.

Vērsis

Vērši bieži nododas savai kaislībai, iecienītākajiem hobijiem, attīstās, strādā pie sevis. Viņu neatlaidību papildina neticama pašcieņa, mērens lepnums un mīlestība pret konkurenci.

Vērši piesaista naudu ar savu enerģiju. Viņiem ir vienalga, kādu vietu viņi ieņem sabiedrībā. Galvenais, lai viņiem un viņu mīļajiem pietiek naudas. Pārējam īsti nav nozīmes. Protams, Vērsis var būt mantkārīgs, taču tā ir neliela viņu finansiālo panākumu blakusparādība. Viņi reti saņem naudu tāpat vien, tāpēc viņu alkatība vairumā gadījumu ir diezgan pamatota.

Vēzis

Vēžiem ļoti patīk nauda, un tas nav noslēpums. Vēži dara visu, lai panāktu savu. Viņiem ir daudz draugu, biznesa partneru un diezgan liels skaits paziņu, kuri var kaut kā palīdzēt jaunos centienos. Vēži ir ļoti atbildīgi un apdomīgi, kas viņiem sniedz milzīgas priekšrocības karjerā.

Vissvarīgākais ir viņu motivācija. Vēži vēlas darīt visu, lai ģimene dzīvotu labi, lai bērni un mīļotie ar viņiem lepotos.

Bezbailība un uzticība tam, ko viņi mīl, palīdz Vēžiem paveikt to, ko vairums cilvēku nespēj. Viņi spēj pārsteigt, nākt palīgā grūtos brīžos un iegūt pareizos draugus.

Lauva

Vienīgais Lauvas trūkums ir nespēja taupīt naudu. Viņi nevar piespiest sevi taupīt, taču no otras puses, viņi ļoti ātri virzās pa karjeras kāpnēm. Viņu noslēpums slēpjas spējā ātri pieņemt svarīgus lēmumus. Viņi ir arī lieliski mentori un vadītāji. 

Visas šīs prasmes ir ļoti noderīgas sava biznesa organizēšanā. Lauvas veido stingrus, bet godīgus vadītājus, kas var vadīt cilvēkus un motivēt tos. Nauda mīl Lauvu, bet, lai kļūtu bagāts, šīs zīmes pārstāvjiem ir jāatrod motivācija.

Strēlnieks

Visumā neatradīsiet cilvēkus, kuri naudu piesaistītu spēcīgāk kā Strēlnieki. Nezināmu iemeslu dēļ Strēlniekiem ļoti paveicas – viņi nemitīgi atrod ienākumu avotus, saņem izdevīgus piedāvājumus. Viņi ir arī dzimuši eksperti psiholoģijas jomā. Viņi paredz pretinieku gājienus, spēj paredzēt nākotni un īstajos brīžos ir tik viltīgi un neparedzami, ka šo prasmi apskaustu jebkurš.

Planētas un zvaigznes apveltījušas Strēlniekus ar neticamu izturību, tāpēc pat gadījumos, kad ar viltību nav iespējams nopelnīt, viņi naudu iegūst ar savu gribasspēku.

Viņi var strādāt bez pārtraukuma, lai nodrošinātu sevi un savu ģimeni. Vienīgais Strēlnieka Ahileja papēdis ir viņu tieksme bezrūpīgi tērēt naudu. 

Mežāzis

Mežāži ir neatlaidīgākie un strādīgākie cilvēki. Naudas veiksme viņiem smaida jebkurā gadījumā. Viņi vienmēr uzvar, jo mācās no citiem un savām kļūdām. Šos cilvēkus ir ļoti grūti salauzt. Vienīgais, kas var nedaudz palēnināt naudas pelnīšanas procesu, ir viņu slepenība un tieksme pēc vienatnes.

Viņiem ir vieglāk visu izdarīt pašiem, viņiem nepatīk novelt atbildību uz kādu citu. Šī pašpietiekamība dod viņiem stabilitāti.

Mežāži prot apieties ar naudu, seko līdzi līdzekļiem. Viņi ir dāsni, neskatoties uz to, ka sākotnēji visiem šķiet citādi. Šie cilvēki piesaista naudu, jo zina, kā ar to rīkoties.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem panākumus dod viņu neticamās prāta spējas un asprātība. Šie cilvēki ļoti ātri apgūst informāciju, ātri mācās un neaizmirst par savām kļūdām. Viņi ir novatori, kas parasti ir ļoti noderīgi biznesā.

Ūdensvīri saprot, cik svarīgi ir attīstīties un pielikt pūles, lai kļūtu labāki visos nepieciešamajos virzienos. Viņi lieki netērē laiku.

Šīs zīmes pārstāvji ir gudri, uzticami, ar neticamu intuīciju. Viņi var sasniegt lielus augstumus jebkurā jomā. Ūdensvīri izvairās no negatīvām pārmērībām, spējot laikus apstāties. Viņi negaida brīnumu, bet rada to paši.

Redaktors iesaka