T, 17.08.2022.

Ukrainas iedzīvotājiem ceturtdien rīko darba biržu Rīgas atbalsta centrā

LETA
Ukrainas iedzīvotājiem ceturtdien rīko darba biržu Rīgas atbalsta centrā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rīgas atbalsta centrs Ukrainas bēgļiem, kur tiek sniegti gan valsts, gan pašvaldības pakalpojumi.
Rīgas atbalsta centrs Ukrainas bēgļiem, kur tiek sniegti gan valsts, gan pašvaldības pakalpojumi. Foto: Zane Bitere/LETA

Ceturtdien, 26. maijā, Rīgas atbalsta centrā tiks rīkota pirmā darba birža, kur ar saviem darba piedāvājumiem Ukrainas bēgļiem klātienē iepazīstinās Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības, norāda Rīgas dome.

Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem tiks organizētas regulāras darba biržas, kur uzņēmēji ir aicināti pieteikt darba piedāvājumus, norādīja domē.

Darba biržas laikā uzņēmēji varēs iepazīstināt potenciālos darba ņēmējus no Ukrainas ar savu uzņēmumu un tā piedāvātajām darba iespējām, kā arī veikt ekspresintervijas ar darba meklētājiem.

Rīgas dome aicina uzņēmējus, kuri ir gatavi piedāvāt darbu Ukrainas iedzīvotājiem, pieteikties Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem.

Tāpat arī Ukrainas iedzīvotāji ir aicināti aizpildīt anketu par viņiem aktuālajiem darba piedāvājumiem, lai atbalsta centrā notiekošie darba biržas pasākumi varētu tikt veidoti mērķtiecīgāk un atbilstoši darba meklētāju vajadzībām.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu