Okupantu karaspēks ieņēmis lielāko daļu Limanas pilsētas Doneckas apgabalā

Okupantu postījumi Doneckas apgabalā.

FOTO: Reuters/ScanPix

Okupantu karaspēks Doneckas apgabalā pamatā kontrolē Limanas pilsētu, bet Ukrainas karavīri Limanas virzienā ieņēmuši jaunas nocietinātas pozīcijas. Pilsētas virzienā notiek sīvas kaujas, norāda Doneckas apgabala kara administrācijas vadītājs Pavlo Kirilenko.

"Īpaši sīvas kaujas Limanas virzienā. Lielāko daļu Limanas nekontrolē Ukrainas karavīri. Tāpat kā Svitlodarskas virzienā, notikusi Ukrainas Bruņoto spēku pārgrupēšanās, lai ieņemtu nocietinātas pozīcijas. Ienaidnieks šobrīd atrodas Svitlodarskas pašvaldības teritorijā," telekanālam "Hromadske" sacīja Kirilenko.

Ukrainas karavīri ir palikuši Limanas virzienā, bet jaunās nocietinātās pozīcijās, lai atvairītu ienaidnieku.

"Krievijas karavīri tiešām cenšas nostiprināties minētajā virzienā, jo saprot, ka Ukrainas karavīri jaunajās robežās ne tikai atturēs ienaidnieku, bet pie iespējas arī pāries pretuzbrukumā, lai izsistu ienaidnieku no Limanas pašvaldības teritorijas," uzsvēra gubernators.

Apšaudes Doneckas apgabalā notiek visā frontes līnijā. Krievijas karaspēks veic raķešu un aviācijas triecienus pat pilsētām, kas atrodas salīdzinoši tālu no frontes līnijas - Bahmutai, Pokrovskai un Kramatorskai.

Krievijas karaspēks grib pārsviest savu grupējumu caur Limanu, kontrolējot ceļu Bahmuta-Severodonecka, lai izvērstu uzbrukumu Doneckas virzienā, kur galvenais mērķis joprojām ir Slovjanska un Kramatorska apgabala ziemeļos, sacīja Kirilenko.

Aktuālākās ziņas