Neimars gūst divus vārtus un kaldina Brazīlijas uzvaru Seulā

Neimars
Neimars Foto: EPA/Scanpix

Neimars ceturtdien Seulā guva divus vārtus, palīdzot Brazīlijas izlasei pārbaudes spēlē pārspēt Dienvidkorejas valstsvienību.

Brazīlija izbraukuma spēlē ar rezultātu 5:1 (2:1) sagrāva Dienvidkoreju.

Viesu komanda jau no mača pirmajām sekundēm centās uzbrukt uz pretinieku vārtiem, kas rezultējās ar gūtiem vārtiem septītajā minūtē, kad bumbu mājinieku vārtos raidīja Rišarlisons.

31. minūtē neizšķirtu panāca Ujdžo Hvangs, taču trīs minūtes līdz pirmā puslaika beigām ar precīzu soda sitienu Brazīliju atkal vadībā izvirzīja Neimars.

Otrā puslaika ievadā 3:1 panāca Neimars, bet pēc tam vēl vārtus guva Felipe Koutinju un Gabriele Hesuss, kuri abi mačā iesaistījās tikai otrajā puslaikā.

Neimars, kurš šajā mačā guva savu 72. un 73. vārtus Brazīlijas izlases labā, pietuvojās Pelē 77 gūto vārtu rekordam Brazīlijas valstsvienības kreklā. Tiesa viņa dalība šajā mačā vēl vakar bija zem jautājuma zīmes, jo trešdien treniņa laikā Neimars saskrējās ar komandas biedru un savainoja labo kāju.

Savukārt Japānas futbolisti ar 4:1 (2:0) tika pie panākuma pār Paragvaju.

Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem izcēlās Takuma Asano un Daiči Kamada.

Otrajā puslaikā vienīgos vārtus Paragvajas labā guva Derliss Gonzaless, kam sekoja vēl divi precīzi japāņu sitieni, vārtus gūstot Kaoru Mitomam un Ao Tanakam.

Brazīlija spēkosies ar Japānas futbolistiem pirmdien Tokijā.