"Rangers" vēlreiz uzvar Tampas hokejistus Stenlija kausa pusfinālā

Ņujorkas "Rangers" piektdien izcīnīja panākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijas otrajā mačā izvirzoties vadībā ar 2-0

"Rangers" mājas spēlē ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) uzvarēja Tampabejas "Lightning", sērijā līdz četrām uzvarām dubultojot savu pārsvaru 2-0.

Jau trešajā minūtē, izmantojot vairākumu, Tampabejas vienību vadība izvirzīja Ņikita Kučerovs, taču pēc vēl trīs spēlētām minūtēm neizšķirtu panāca K'Andrē Millers.

Pirmās trešdaļas izskaņā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Kāpo Kako.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet noslēdzošā perioda otrajā minūtē 3:1 panāca Mika Zibanejads. "Lightning" izdevās samazināt deficītu nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad ripu "Rangers" vārtos raidīja Nikolass Pols, taču ar to bija par maz, lai cīnītos par panākumu otrajā sērijas spēlē.

Uzvarētāju rindās Igors Šestjorkins tika galā ar 29 metieniem, kamēr Tampabejas vienības vārtsargs Andrejs Vasiļevskis atvairīja 25 pretinieku metienus.

Nākamā spēle, kurā laukumu saimnieku lomā būs "Lightning", sērijā paredzēta svētdien.

Šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā "Rangers" sērijas vadībā izvirzījušies pirmo reizi. Abās iepriekšējā sērijās Ņujorkas komandai nācās atspēlēties sērijas gaitā, taču tās tika uzvarētas ar 4-3.

Konferences finālu "Rangers" sasnieguši pirmo reizi kopš 2015.gada, kad septiņās spēlēs piekāpās tieši "Lightning".

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".