Kanādas hokeja izlases vārtsargs PČ finālā gūtās traumas dēļ laukumā šogad vairs nedosies

Kriss Rīdgers
Kriss Rīdgers Foto: EPA/Scanpix

Kanādas vīriešu hokeja izlases vārtsargs Kriss Drīdgers, kurš šī gada pasaules čempionāta finālā guva traumu, šogad laukumā neatgriezīsies, paziņojusi viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sietlas "Kraken".

Pirmdien 28 gadus vecajam Drīdgeram tika veikta operācija, lai atjaunotu pārrautās krusteniskās saites labās kājas ceļgalā. Viņa atlabšanas periods tiek prognozēts septiņu līdz deviņu mēnešu garumā.

Drīdgers Tamperē notikušajā finālā traumas dēļ tika nomainīts 44.minūtē, viņa vietā stājoties Metam Tomkinsam. Tobrīd rezultāts bija 1:1, bet uzvaru papildlaikā ar 4:3 svinēja kanādiešu pretinieki somi.

Iepriekšējā sezonā Drīdgers, kurš ir "Kraken" otrais vārtsargs aiz Filipa Grūbauera, 27 mačos izcīnīja deviņas uzvaras, vidēji ielaida 2,96 ripas un atvairīja 89,9% metienu.

Kanādietim līgums ir vēl uz divām nākamajām sezonām. Iepriekšējos divus gadus viņš pavadīja Floridas "Panthers" komandā, bet pirms tam bija Otavas "Senators" paspārnē.