Rīgā uzbūvēts trūkstošais veloceļa posms no Kurzemes prospekta līdz Mārupes novada robežai

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Veloceliņš. Ilustratīvs foto
Veloceliņš. Ilustratīvs foto Foto: Evija Trifanova/LETA

Šonedēļ Rīgā, Slokas ielas posmā no Kurzemes prospektam līdz Mārupes novada robežai, pabeigta trūkstošā veloinfrastruktūras posma izbūve, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Slokas ielā izbūvēts no transporta satiksmes atdalīts, kopīgs gājēju un velosipēdu ceļš, kura platums ir 2,50 metri, veidojot atbilstošu savienojumu ar Babītes novada pusē esošo veloceļu.

Pieslēgumu un nobrauktuvju šķērsojuma vietās ietves seguma līmenis tika pazemināts līdz esošās brauktuves līmenim. Tāpat izbūvētajā posmā Kurzemes prospekta tuvumā ierīkota atpūtas vieta, tajā izvietojot soliņu, velonovietni un atkritumu urnu.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, veloinfrastruktūras izbūve Slokas ielā, posmā no Kurzemes prospekta līdz Babītes novada robežai izmaksāja 145 484 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Projektu īstenoja SIA "Ļ-KO".

"Atbilstošas gājēju un velosipēdistu infrastruktūras izveide šajā posmā ir ļoti nozīmīga vairākiem Rīgas pilsētas un Babītes novada iedzīvotājiem, jo tas ir vienīgais savienojums posmā no Rīgas robežas līdz Kurzemes prospektam. Līdz šim šajā posmā cilvēki pārvietojās pa iestaigātu zemes celiņu, kas atsevišķos posmos, atradās bīstami tuvu brauktuvei," norāda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu