Adriana Miglāne par tiesas procesu ar Roju Rodžeru: Esmu atzīta par cietušo un ir konstatēti pārkāpumi

Apollo.lv
Adriana Miglāne par tiesas procesu ar Roju Rodžeru: Esmu atzīta par cietušo un ir konstatēti pārkāpumi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: instagram/boitoiroi,adrianamiglane

Dziedātāja, sociālo mediju satura veidotāja, uzņēmēja un nepilnus divus gadus vecā Hugo māmiņa Adriana Miglāne intervijā TVNET Grupas tiešsaistes žurnālam "Klik" komentēja, kā noris tiesas process saistībā ar influencera Roja Rodžera izteikumiem publiskajā telpā. 

Klik: Beidzamā gada laikā tu un citas slavenības esat kritušas sociālo mediju satura veidotāja, influencera Roja Rodžera Linkeviča podkāstu nežēlastībā. Kontekstā ar šiem notikumiem esi vērsusies Valsts policijā. Kā policija palīdzēja un kā tiek risināta šī lieta? Vai jauneklis par saviem komentāriem ir jau saukts pie atbildības un saņēmis sodu?

Adriana Miglāne: Šo jautājumu ļoti precīzi varētu komentēt mans pārstāvis – jurists Arnis Zelčs. Viss, ko es varu pateikt, ka esmu atzīta kā cietusī un ir konstatēti pārkāpumi – smagi masveida līdzekļa pazemojumi pret mani un ir uzsākts Kriminālprocess un pašlaik norit pirmstiesas lietas izskatīšana.

Lieta virzās uz priekšu. Man ļoti žēl, ka šim cilvēkam seko tik daudz jaunieši, kas par šā cilvēka komentāriem smejas un viņiem liekās, ka tas ir riktīgi forši. Taču tas nav forši, tikai tāpēc es gribu parādīt jauniešiem, ka par šo var nākties atbildēt un pat saukt pie kriminālatbildības. Tāpēc nedrīkst tā darīt!

Pilnu interviju ar Adrianu Miglāni lasi šeit!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu