VIDEO ⟩ Pieviļ darba bremžu sistēma. Jelgavas pusē automašīna ietriecas braucošā vilcienā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Sadursme.lv/"Facebook"

Ceturtdien, 16. jūnijā, Jelgavas novada Līvbērzes pagastā uz autoceļa Dobele-Jelgava vīrietis ietriecies braucošā dīzeļvilcienā. "Apollo.lv" sazinājās ar Valsts policiju, lai noskaidrotu negadījuma detaļas.

Kā liecina sākotnējā informācija, 15. jūnijā ap plkst. 17.20 Jelgavas novada Līvbērzes pagastā uz autoceļa Dobele-Jelgava vīrietis vadīja automašīnu "Chrysler Grand Voyager" un no Viesturciema puses tuvojās Tušķu dzelzceļa pārbrauktuvei. Vairākas automašīnas bija apstājušās pie pārbrauktuves, jo tai tuvojās dīzeļvilciens. Tomēr "Chrysler Grand Voyager" darba bremžu sistēma neļāva vadītājam apturēt transportlīdzekli.

Lai neietriektos automašīnu kolonnā, kas bija apstājusies pirms pārbrauktuves, 1977. gadā dzimušais vīrietis iebrauca kreisajā braukšanas joslā, aizķēra nolaisto aizsargbarjeru, to nolaužot, un izraisīja sadursmi ar dīzeļvilciena sastāvu. Trieciena rezultātā mašīna iebrauca grāvī.

Video: Automašīna ietriecas braucošā vilcienā

Automašīnā atradās pasažieris - 2014. gadā dzimis zēns. Notikuma vietā ieradās mediķi, tomēr negadījumā iesaistītās personas no mediķu apskates atteicās. Vēlāk autovadītājs kopā ar zēnu devās uz ārstniecības iestādi, tomēr stacionēšana nebija nepieciešama.

Pārbaudes laikā alkohola reibums netika konstatēts. Autovadītājs skaidroja, ka viņš ir bijis ceļā, lai veiktu transportlīdzekļa valsts tehnisko apskati. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piespriests naudas sods 55 eiro.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu