Mainījies līdz nepazīšanai: Džonijs Deps pārsteidz ar vizuālām pārmaiņām

Apollo.lv
Foto: AFP/SCANPIX

"Karību jūras pirātu" zvaigzne Džonijs Deps (59) pēc uzvaras tiesas prāvā pret bijušo sievu Amberu Hērdu, pārsteidzis fanus ar jauneklīgu izskatu. 

59 gadus vecais aktieris, mūziķis un režisors Džonijs Deps radikāli mainījis savu imidžu, kas izsaucis sajūsmu viņa talanta cienītāju vidū. Pēdējos gadus mākslinieks bija iecienījis bārdu un ūsas, taču nu Deps no sejas apmatojuma atbrīvojies pavisam.

Nesen Deps kāpa uz skatuves Helsinku blūza festivālā, taču fani iemīļoto aktieri neesot uzreiz atpazinuši. 

Sociālajos tīklos aktiera izskats izraisīja asas diskusijas: daži fani apgalvoja, ka Deps bez sejas apmatojuma izskatās jauneklīgāks, citi apgalvoja, ka bārda un ūsas slēpa mākslinieka grumbiņas un tagad tās ir redzamas ikvienam.

Jau ziņots, ka, sākot no 2022. gada 12. aprīļa, norisinājās sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā filmu "Karību jūras pirāti", "Edvards Šķērrocis" un "Čārlijs un Šokolādes fabrika" zvaigzne, aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu "Akvamens" un "Trakais brauciens" aktrisi Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, pateicoties Hērdas izplatītajiem paziņojumiem, ka viņa cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības.

Depa mērķis bija ne tikai pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris, bet arī atklāt, ka tieši Hērda kopdzīves laikā esot uzvedusies kā visīstākā varmāka gan emocionāli, gan fiziski.

Pēc uzvaras tiesā Deps pateicās zvērinātajiem par "viņa dzīves atgriešanu". Savukārt Hērda atzina, ka ir bēdu sagrauta.

Zvērinātie lēma piešķirt aktierim 10 miljonus ASV dolāru kā kompensāciju par zaudējumiem un 5 miljonus soda sankciju formā. Arī Hērda saņēma zaudējumu atlīdzību 2 miljonu ASV dolāru apmērā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu