S, 13.08.2022.

Mazās Evitas pazušana. VP sākusi kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību

Mazās Evitas pazušana. VP sākusi kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā Foto: Jānis Škapars/TVNET

26. jūnijā Siguldā, Peldu ielā, ap plkst. 14 pazuda piecgadīgā Evita, kura līdz šim brīdim nav atradusies. Šobrīd par notikušo Valsts policijā (VP) sākts arī kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā attiecīgi arī tiks skaidroti visi notikušā apstākļi, informē VP.

Meitenes meklēšanā ir iesaistījusies Valsts policija, Pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgie un helikopters.

Pagaidām diemžēl meklēšanas darbi ir bez būtiskiem panākumiem, bet darbs turpinās un meklēšana tiks veikta tik ilgi, līdz meitene tiks atrasta.

Gaujas pludmalē pazudusī piecgadīgā Evita
Gaujas pludmalē pazudusī piecgadīgā Evita Foto: Valsts policija

Būtisku atbalstu meklēšanā sniedz brīvprātīgie gan ar cilvēkresursu, gan arī, piemēram, ar personīgo aprīkojumu - laivām.

Ņemot vērā, ka meklēšanas darbi turpinās, Valsts policija arī otrdien aicina palīgā brīvprātīgos un no pulksten 9.30 sākas pulcēšanās Peldu ielā 2, Siguldā. Tur notikuma vietā sagaidīs policija un koordinēs meklēšanas posmus. Šobrīd brīvprātīgo atbalsts ir nepieciešams visas dienas laikā, ja tas mainīsies, policija par to ziņos.

Valsts policija pārbauda visas versijas, bet, ņemot vērā lokāciju un to, ka meitene pēdējo reizi ir redzēta ūdenī, meklēšanas pasākumi ir koncentrēti ūdenī, bet tajā pat laikā meklēšanā policija izmanto dažādus līdzekļus - meklē gan ar laivām, gan uz sauszemes ar cilvēkresursu un arī kinologiem gan no policijas, gan bez vēsts pazudušo personu meklēšanu organizācijām, arī droni tiek izmantoti.

Valsts policija aizvien aicina atsaukties aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, zvanot 67950402 vai 110. Vienlaikus policija aicina atsaukties arī drona īpašnieku, kurš dienā, kad meitene pazuda, pludmalē iespējams pilotējis dronu - iespējams, fiksētais materiāls var būtiski palīdzēt meklēšanā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu