VIDEO ⟩ Mairis Briedis nācis klajā ar komentāriem par gaidāmo cīņu un Austrāliju

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Mairis Briedis
Mairis Briedis Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis Austrālijā sarunā ar vietējiem medijiem komentēja gaidāmo cīņu pret Džeiju Opetaiju.

Sestdien, 2.jūlijā, Latvijas bokseris stāsies pretī austrālietim Džeijam Opetaijam, lai aizstāvētu savu pasaules čempiona titulu Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un žurnāla "The Ring" pirmā smagā svara (līdz 90,7 kilogramiem) kategorijā.

"Domāju, ka sestdien būšu labākajā formā," pēc publiskā treniņa žurnālistiem teica bokseris.

Briedis plaši neizteicās par savu pretinieku, vien norādīja, ka Opetaija ir simpātisks puisis.

"Redzēsim ļoti labu cīņu, jo abi esam smagi gatavojušies šai cīņai. Šeit ārā ir auksti, bet ringā ies karsti," piebilda Latvijas sportists.

Viņš arī atklāja, ka šovakar pēc publiskā treniņa viņu sagaida treniņš un gatavošanās cīņai tiks noslēgta ar vēl vienu treniņu piektdien.

Briedis norādīja, ka, vēl esot Latvijā, viņš bija satraucies par cīņas aizvadīšanu Austrālijā, taču šobrīd viņš jūtās droši un pārliecināts par sevi. "Jūtos šeit gandrīz kā mājās un komfortabli, kas ir svarīgi," teica Briedis.

Sākotnēji cīņa bija paredzēta 6.aprīlī, taču tika pārcelta vēlāk, jo Briedis bija inficējies ar Covid-19. Savukārt pēc tam cīņu nācās vēlreiz pārcelt, jo Opetaija iedzīvojās ribu savainojumā.

Briedis pēc vairāk nekā gada pārtraukuma oktobrī aizvadīja cīņu pret vācieti Arturu Mannu, trešajā raundā uzvarot ar tehnisko nokautu.

Latvietis 2020.gada septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, kā arī IBF čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla "The Ring" čempiona jostu.

37 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 28 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu Pasaules Boksa supersērijas (WBSS) pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Tikmēr 26 gadus vecais Opetaija ir aizvadījis 21 cīņu profesionālā boksera karjerā un visās ir uzvarējis, taču gandrīz visas cīņas notika Austrālijā. Viņam pieder divas otrā ranga jostas - Pasaules Boksa organizācijas (WBO) "Global" čempiona tituls un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) Āzijas un Okeānijas čempiona tituls. Tāpat viņš pārstāvēja Austrāliju 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu