Pk, 12.08.2022.

VIDEO ⟩ Ierobežots ugunsgrēks industriālā zonā Ozolniekos

Papildināts plkst.14:36
LETA
Ierobežots ugunsgrēks industriālā zonā Ozolniekos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Industriālā zonā Ozolniekos izcēlies ugunsgrēks.
Industriālā zonā Ozolniekos izcēlies ugunsgrēks. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Trešdien, 29. jūnijā, Ozolniekos izcēlies ugunsgrēks. Plkst.10.41. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Skolas ielu, kur deg industriālā zona, vēsta VUGD.

Liesmas strauji izplatās uz blakus ēkām, un uz notikuma vietu dodas vairāk nekā 30 ugunsdzēsēji, divas autokāpnes un astoņas autocisternas.

Video: Industriālā zonā Ozolniekos izcēlies ugunsgrēks

Pēc gandrīz trīs stundu darba plkst.13.31 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos Skolas ielā, Ozolniekos, kur 1588 kvadrātmetru platībā dega transporta nozares noliktavas un apkopes ēka. Dzēšanas darbus apgrūtina karstais laiks, blīvā apbūve un liels daudzums degtspējīga materiāla.

Dzēšanas darbu sākumā ēkas jumts iebruka, līdz ar to tālākos dzēšanas darbus varēja veikt tikai no ārpuses. Neskatoties uz apgrūtinājumiem, ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus piebūvēto metālapstrādes ražotni, no kuras evakuējās seši cilvēki. Dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs.

Notikuma vietā strādā 35 ugunsdzēsēji glābēji ar astoņām autocisternām un divām autokāpnēm, kā arī Valsts policijas, Pašvaldības policijas, Valsts Vides dienesta un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji. Šobrīd turpinās konstrukciju jaukšanas un dzēšanas darbi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu