Baltijas valstīs samazinās degvielas cenas

LETA
Baltijas valstīs samazinās degvielas cenas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: CC7/Shutterstock

Baltijas valstu galvaspilsētās pagājušajā darba nedēļā samazinājās degvielas cenas. Zemākā cena benzīnam bija Viļņā, savukārt zemākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena šo piektdien, salīdzinot ar pagājušās nedēļas pēdējo darba dienu, samazinājās par 0,9% - līdz 2,094 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,5% - līdz 2,114 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena samazinājās par 2,4% - līdz 2,019 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,5% un piektdien maksāja 2,009 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95 .markas benzīna cena saruka par 1,7% - līdz 2,119 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 3,7% - līdz 1,999 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā nedēļas laikā nemainījās un maksāja 0,815 eiro par litru. Savukārt Viļņā autogāzes cena samazinājās par 2,3% - līdz 0,842 eiro par litru, bet Tallinā palielinājās par 1,1% un maksāja 0,94 eiro par litru.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu