Sv, 14.08.2022.

Medijs: Krievijā sācies "partizānu" karš

LETA
Medijs: Krievijā sācies "partizānu" karš
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: AFP/SCANPIX

Pēc Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā agresorvalstī aktivizējušies tā dēvētie partizāni, kas uzbrūk kara komisariātiem un traucē kara materiālu pārvadāšanai, vēsta krievu pētnieciskās žurnālistikas tīmekļa izdevums "The Insider".

Izdevums ziņo, ka Krievijā notikuši vismaz 23 uzbrukumi kara komisariātiem, tostarp 20 gadījumos izmantoti tā dēvētie Molotova kokteiļi.

Atbildību par šiem uzbrukumiem uzņēmušies dažādi grupējumi - gan anarhisti, gan Ukrainas atbalstītāji, gan galēji labējie.

Vienlaikus saskaņā ar mediju ziņām kopš 24.februāra, kad sākās atkārtotais iebrukums Ukrainā, Krievijā no sliedēm nogājuši 63 preču vilcieni, un tas ir gandrīz pusotru reizi vairāk nekā tajā pašā laika periodā pērn.

Par vienu no iespējamajām diversijām atbildību uzņēmies grupējums "Anarho-komunistu kaujas organizācija".

Grupējums centies aizturēt vilciena sastāvu, kas atradies ceļā uz Vladimiras apgabalā izvietoto raķešu artilērijas arsenālu, taču sabotāžas akts savlaicīgi atklāts.

"Partizāni" paziņojuši, ka tos iedvesmojis baltkrievu aktīvistu "sliežu karš", kas tika izvērsts Maskavas uzsāktās pilna mēroga karadarbības sākumposmā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu