"TikTok" sensācija - pāris ar 37 gadu starpību plāno kļūt par vecākiem

Apollo.lv
"TikTok" sensācija - pāris ar 37 gadu starpību plāno kļūt par vecākiem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Foto: Tik Tok/ Apollo.lv kolāža

Par "TikTok" sensāciju kļuvis pāris ar 37 gadu starpību. Nu abi paziņojuši, ka vēlas bērnu, vēsta izdevums "Mirror".

2021. gada septembrī 61 gadus vecā Šerila un 24 gadus vecais Kurāns mija laulības gredzenus. Abi dzīvo Romā un ikdienā nodarbojas ar satura radīšanu sociālajos tīklos.

Pāra kopīgajam profilam "TikTok" vietnē ir 2,4 miljoni sekotāju. Šerilas vīrs Kurāns papildus uztur savu "OnlyFans" profilu, kurā publicē dažāda veida saturu, savukārt Šerila strādā par kasieri kādā veikalā.

Pāris saviem sekotājiem paziņoja, ka plāno kļūt par vecākiem. Viņi gatavi šķirties no 120 000 mārciņām (~140 381 eiro), lai apmaksātu surogātmātes pakalpojumus.

61 gadu vecajai Šerilai jau ir septiņi bērni no iepriekšējām attiecībām, bet viņas vīram šis būs pirmais bērns.

Nav noslēpums, ka lielo popularitāti internetā pāris guvis savu attiecību dēļ, proti, vecuma starpības dēļ. Lai gan komentāri internetā mēdz būt dzēlīgi, tomēr Kurāns un Šerila ir laimīgi, to nevar noslēpt ikdienas publicētajos video.

Šerilas vīrs Kurāns rakstīja: "Vecumam nav nozīmes, ja tā ir tava mūža mīlestība."

@kingqurannewpage Love is the best feeling in the world try it You only live once @oliver6060 ♬ Bleeding Love - Leona Lewis
@kingqurannewpage You’re a queen @oliver6060 produced by @Remix god Suede #healthadepopit #theMcCains #queencheryl ♬ You're a Queen Cheryl - KingQuran
@kingqurannewpage ♬ original sound - Dj GallixC
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu