Graudiņa/Kravčenoka sasniedz Gštādes "Elite 16" turnīra ceturtdaļfinālu

Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova
Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa piektdien, 8. jūlijā sasniedza Gštādes "Elite 16" turnīra ceturtdaļfinālu.

Ar sesto numuru izliktās Graudiņa/Kravčenoka ar 2-1 (22:20, 14:21, 15:10) pieveica Somijas duetu Nīna Ahtiainena/Taru Lahti (28.).

Pirmā seta otrajā pusē pēc līdzīga spēles sākuma Latvijas duets iekrāja triju punktu pārsvaru (18:15), taču tika panākts un uzvaru izcīnīja vien pēc pretinieču sitiena autā - 22:20.

Otrajā setā somietes jau drīz panāca vairāku punktu pārsvaru (9:4 un 13:6), pārliecinoši uzvarēdamas setu ar 21:14.

Ceturto setu ar gūtu punktu uzsāka somietes, kuras ilgu laiku turējās pussolīti priekšā, kamēr Graudiņa uzbrukumā nepabeidza triju punktu izrāvienu - 8:6, liekot pretiniecēm pieprasīt pārtraukumu.

Tūlīt pēc tam Graudiņa ar apakšējo piespēli atmuguriski trāpīja pa sānu līniju, panākot 9:6, un pēc brīža ar uzbrukumu otrās piespēles vietā panāca uzvaru spēlē - 15:10.

Nākamo spēli latvietes aizvadīs sestdien.