Ambera Hērdas advokāti lūguši tiesai uzsākt jaunu lietu pret Džoniju Depu

Apollo.lv
Ambera Hērda un Džonijs Deps 2015. gadā.
Ambera Hērda un Džonijs Deps 2015. gadā. Foto: Matteo Chinellato/Shutterstock

Neprecizitāšu dēļ tiesas dokumentos amerikāņu aktrises Amberas Hērdas advokāti lūguši tiesai uzsākt jaunu prāvu apmelošanas lietā pret viņas bijušo vīru Džoniju Depu, ziņo "CNN".

Tiesas dokumentos Hērdas advokāti apgalvo, ka informācija par zvērinātajiem, kas tika nosūtīta pirms tiesas, neatbilstot viena no zvērināto demogrāfiskajiem datiem.

Zvērinātais Nr. 15 ir dzimis 1970. gadā, bet pavēste par zvērinātā statusa piešķiršanu bija 1945. gadā dzimušam cilvēkam ar tādu pašu uzvārdu, teikts tiesas dokumentos.

"Zvērinātais Nr. 15 nebija tā pati persona, kas 2022. gada 11. aprīlī tika uzaicināta pildīt zvērinātā pienākumus, tāpēc nebija zvērināto sastāvā un nevarēja pienācīgi darboties šajā prāvā," teikts memorandā. "Tāpēc ir jāizsludina nepareizs tiesas process un jāuzsāk jauna prāva."

Dokumentos norādīts, ka zvērinātais Nr. 15 un persona, kas sākotnēji tika uzaicināta darboties zvērināto sastāvā, dzīvo vienā adresē.

Nav skaidrs, vai tiesa zināja par iespējamo kļūdu pirms tiesas procesa.

Depa advokātiem ir dotas 30 dienas, lai atbildētu uz Hērdas advokātu ierosinājumu.

Jau ziņots, ka, sākot no 2022. gada 12. aprīļa, norisinājās sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā filmu "Karību jūras pirāti", "Edvards Šķērrocis" un "Čārlijs un Šokolādes fabrika" zvaigzne, aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu "Akvamens" un "Trakais brauciens" aktrisi Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, pateicoties Hērdas izplatītajiem paziņojumiem, ka viņa cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības.

Depa mērķis bija ne tikai pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris, bet arī atklāt, ka tieši Hērda kopdzīves laikā esot uzvedusies kā visīstākā varmāka gan emocionāli, gan fiziski.

Pēc uzvaras tiesā Deps pateicās zvērinātajiem par "viņa dzīves atgriešanu". Savukārt Hērda atzina, ka ir bēdu sagrauta.

Zvērinātie lēma piešķirt aktierim 10 miljonus ASV dolāru kā kompensāciju par zaudējumiem un 5 miljonus soda sankciju formā. Arī Hērda saņēma zaudējumu atlīdzību 2 miljonu ASV dolāru apmērā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu