Depa advokāti atbild uz Hērdas pieprasījumu tiesai sākt jaunu lietu pret bijušo vīru

Apollo.lv
Foto: AP/AFP/REUTERS/SCANPIX

Holivudas aktiera Džonija Depa advokāti atbildējuši jaunākajam aktrises Amberas Hērdas lūgumam tiesai sākt jaunu prāvu pret bijušo vīru. 

Jau ziņots, ka Hērdas advokāti savā prasībā norādīja, ka informācijā par zvērinātajiem, kas tika nosūtīta pirms tiesas, neatbilda viena no zvērināto demogrāfiskajiem datiem.

Zvērinātais Nr. 15 ir dzimis 1970. gadā, bet pavēste par zvērinātā statusa piešķiršanu bija 1945. gadā dzimušam cilvēkam ar tādu pašu uzvārdu, teikts tiesas dokumentos.

"Zvērinātais Nr. 15 nebija tā pati persona, kas 2022. gada 11. aprīlī tika uzaicināta pildīt zvērinātā pienākumus, tāpēc nebija zvērināto sastāvā un nevarēja pienācīgi darboties šajā prāvā," teikts memorandā. "Tāpēc ir jāizsludina nepareizs tiesas process un jāuzsāk jauna prāva."

Dokumentos norādīts, ka zvērinātais Nr. 15 un persona, kas sākotnēji tika uzaicināta darboties zvērināto sastāvā, dzīvo vienā adresē.

Nu uz prasību reaģējis Džonija Depa advokāts Bens Čūvs, kurš atklāj, ka abi vīrieši ir tēvs un dēls. Vīrietis pusmūžā ir dēls, un tika izraudzīts kā zvērinātais Nr. 15.

Čūvs norādīja, ka tie nav jauni fakti, un to, ka Hērdas advokātiem par to vajadzēja iebilst brīdī, kad tika saņemta detalizēta informācija par zvērinātajiem.

"Hērdas kundze atteicās no savām tiesībām apstrīdēt žūrijas komisijā norādītās informācijas precizitāti, vienlaikus neizvirzot šo iebildumu," norāda Čūvs.

Depa advokāts piebilda - pat ja dēls bija sava tēva vietā, nebūtu nekādu aizspriedumu - zvērinātais bija kvalificēts darbam, un viņu pārbaudīja tiesnesis un abu pušu advokāti.

"Lai arī Hērdas jaunkundze ir saprotami neapmierināta ar tiesas procesa iznākumu, viņai nav leģitīma pamatojuma, lai kaut kādā veidā atceltu žūrijas lēmumu," uzsver Čūvs.

Jau ziņots, ka, sākot no 2022. gada 12. aprīļa, norisinājās sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā filmu "Karību jūras pirāti", "Edvards Šķērrocis" un "Čārlijs un Šokolādes fabrika" zvaigzne, aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu "Akvamens" un "Trakais brauciens" aktrisi Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, pateicoties Hērdas izplatītajiem paziņojumiem, ka viņa cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības.

Depa mērķis bija ne tikai pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris, bet arī atklāt, ka tieši Hērda kopdzīves laikā esot uzvedusies kā visīstākā varmāka gan emocionāli, gan fiziski.

Pēc uzvaras tiesā Deps pateicās zvērinātajiem par "viņa dzīves atgriešanu". Savukārt Hērda atzina, ka ir bēdu sagrauta.

Zvērinātie lēma piešķirt aktierim 10 miljonus ASV dolāru kā kompensāciju par zaudējumiem un 5 miljonus soda sankciju formā. Arī Hērda saņēma zaudējumu atlīdzību 2 miljonu ASV dolāru apmērā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu