VIDEO ⟩ Spraigi notikumi Madlienā: glābjot draugu, vairāki vīrieši iesaistās konfliktā ar policistiem

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Spraigi notikumi nesen risinājušies Ogres pusē, Madlienā, kur vairāki vīrieši iesaistījušies konfliktā ar policistiem, kas atbraukuši aizturēt kādu dzērājšoferi, vēsta raidījums "Degpunktā".

Policisti uz šoseju netālu no Madlienas izbrauca ap pusdienas laiku, cik saprotams, likumsargiem kāds paziņoja par netipiskā vietā novietotu spēkratu.

"Volvo" ar atvērtiem logiem stāvēja uz grants ceļa, un iekšā atradās divi vīrieši. Braucējs ar pasažieri bija iesnaudušies, dzinējs bija noslāpēts, līdz ar to nekāda pamata pārbaudīt jeb aizturēt snaudošos policistiem nebija. Salonā mētājās atvērtas stiprā alkohola pudeles.

Kā informēja policija - likumsargi vēlāk automašīnu pamanīja braucam un, ieslēdzot skaņas signālus un bākugunis, aicināja šoferi apstāties. Uz to "Volvo" vadītājs nereaģēja un centās atrauties no policijas darbinieku patruļas.

Iespējams, apzināti bēdzējs, mūkot no policijas ekipāžas, iegriezās kādā viensētas pagalmā. Likumsargu video ierakstos ir redzams, ka vajātā šofera līdzbraucējs par notikušo vispār nepārdzīvoja, pa spēkrata logu izkarināja ārā kājas un vēroja, kas būs tālāk.

Izskatās, ka daudzi no mājas sētā satiktajiem vēl pirms kārtībnieku ierašanās jau bija ieņēmuši pa grādīgam dzērienam, tāpēc sapratne par notiekošo un elementāras pieklājības normas bija piemirstas.

Sastaptie, aizstāvot savu draugu no nepatikšanām, paši iekūlās problēmās, jo centieni izdzīt policistus ārā no teritorijas rezultējās ar to, ka pret valsts varas pārstāvi lietots fizisks spēks. Uzbrukums policistiem ir nopietns likumpārkāpums, par ko pārkāpējām draud reāls cietumsods.

Video: "Degpunktā" sižets

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu