Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenas turpina kristies

LETA
Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenas turpina kristies
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Degvielas kannas un piltuve.
Degvielas kannas un piltuve. Foto: Edijs Pālens/LETA

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas Baltijas valstu galvaspilsētās turpināja samazināties, cenai par litru 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas noslīdot zem diviem eiro, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 3,5% - līdz 1,954 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saruka par 5,4% - līdz 1,934 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena nedēļas laikā samazinājās par 2,5% - līdz 1,919 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,6% - līdz 1,909 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 2,8% - līdz 1,991 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,3% - līdz 1,944 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā palielinājās par 1,2% un piektdien maksāja 0,825 eiro par litru. Tikmēr Viļņā autogāzes cena samazinājās par 1,2% - līdz 0,822 eiro par litru, bet Tallinā kritās par 2,2% - līdz 0,87 eiro par litru.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu