Top zināms, par cik tūkstošiem eiro krievu humorists Svetlakovs pārdevis savu Jūrmalas māju

Apollo.lv
Top zināms, par cik tūkstošiem eiro krievu humorists Svetlakovs pārdevis savu Jūrmalas māju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pavisam nesen tapa zināms, ka krievu humorists, "Naša Russia" zvaigzne Sergejs Svetlakovs pārdevis savu māju Jūrmalā, kur pavadīja skaistās Latvijas vasaras. Nu noskaidrots par kādu summu noticis darījums un kam māja pārdota.

Žurnāls "Privātā Dzīve" rīcībā esošā informācija liecina, ka Svetlakovs 1963 kvadrātmetru plašo zemes īpašumu Mellužos iegādājās 2011. gadā par nedaudz vairāk nekā 105 tūkstošiem latu.

"Privātā Dzīve" Zemesgrāmatā izpētījusi, ka māja patiešām pārdota un pārdošanas darījuma summa ir 280 tūkstoši eiro. Par jauno īpašnieku uzrādīts 61 gadu vecs Vācijā dzimis armēnis.

Apollo.lv jau vēstīja, ka Svetlakovs vietnē "Telegram" dalījies ar foto no Jūrmalas, kur tās aprakstā vēstīja: "Sveiciens no Jūrmalas! Pārdevu māju, bet ceru, ka man būs iespēja satikt manus draugus un mīļos. Vēlu visiem labu un mieru!" 

Kā zināms, pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Svetlakovs savos sociālajos tīklos publiskoja melnu attēlu, netieši nosodot Krievijas agresiju. Pāris dienas vēlāk viņš aicināja "izbeigt šo murgu".

Pazīstamajam humoristam un viņa sievai Antoņinai ir divi dēli, savukārt iepriekšējā laulībā ar studiju biedreni Jūliju dzimusi meita Anastasija.

Svetlakovs pazīstams ar darbību televīzijas šovos "KVN", "Comedy Club", "Naša Russia".

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 19. jūlija numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu