Jūrmalas pašvaldība nāk klajā ar paziņojumu par novietotajiem akmeņiem gar ielu malām

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Akmens.
Akmens. Foto: Evija Trifanova/LETA

Jūrmalas pašvaldība aicina zemesgabalu īpašniekus novākt gar ielu malām novietotos akmeņus.

Kā norāda pašvaldība, esot novērots, ka privātīpašumiem piegulošās teritorijas īpašnieki norobežo ar akmeņiem, tos izvietojot ielu malās, ielu sarkano līniju robežās. Šāda rīcība varot radīt bīstamas avārijas situācijas un tādēļ esot aizliegta.

Jūrmalas pilsētas administrācija lūdz zemes gabalu īpašniekus, kuri gar ielu malām ir izvietojuši šādus brauktuvi no ielas nodalījuma joslas norobežojošus akmeņus vai citus elementus, nodrošināt to novākšanu.

Pašvaldība skaidro, ka jebkādu norobežojošo elementu, tostarp akmeņu novietošana ielu teritorijā starp sarkanajām līnijām ir aizliegta. To nosaka Jūrmalas saistošo noteikumi.

Pašvaldība arī skaidro, ka saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par šādu darbību fiziskām personām var piemērot sodu no 70 līdz 350 eiro, bet juridiskām personām - no 700 līdz 2900 eiro.

Akmeņu vai citu norobežojošu elementu izvietošana gar brauktuves malu nav pieļaujama, jo apdraud satiksmes dalībnieku - gājēju, velobraucēju un autovadītāju - drošību. Nepamanot šādu ceļa malā novietotu akmeni, var gūt nopietnas traumas, skaidro pašvaldībā.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu