P, 30.01.2023.

17-gadīga jauniete aizmieg nomas auto ar nepilniem pieciem gramiem marihuānas

Apollo.lv
17-gadīga jauniete aizmieg nomas auto ar nepilniem pieciem gramiem marihuānas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Svētdien, 24. jūlijā, neilgi pēc plkst. 20.30, patrulējot Juglas apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki degvielas uzpildes stacijas "Viada" teritorijā pamanīja stāvošu "CityBee" transportlīdzekli, kuram bija manāmi virsbūves bojājumi.

Pieejot pie stāvošā transportlīdzekļa, policijas darbinieki pamanīja, ka automašīnas logi ir aizsvīduši un tajā var redzēt divus guļošus jauniešus. Turklāt uz vadītāja sēdvietas atradās vairāki plastmasas maisiņi.

Likumsargi, pamodinot guļošos jauniešus, stādījās priekšā un izskaidroja policijas ierašanās iemeslu. Palēninātās reakcijas dēļ bija redzams, ka personas ir reibumā, iespējams, narkotisko vielu ietekmē.

Priekšējā sēdeklī sēdošā jauniete labprātīgi uzrādīja savas somiņas saturu, kurā kārtības sargi pamanīja augu izcelsmes vielu. 17 gadīgā jauniete skaidroja, ka kopumā viņai esot bijuši aptuveni 10 grami marihuānas, taču šobrīd palikuši nepilni 5 grami.

Notikuma vietā neizdevās sastapt transportlīdzekļa vadītāju, kurš sen jau bija devies projām. Turklāt mašīnai bija vairāki virsbūves bojājumi – sasists aizmugurējais spārns un sāna spogulis.

Ņemot vērā notikuma apstākļus, tika izsaukta Valsts policijas ekipāža, kura pārņēma turpmāko darbu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu